predaj 2 izbový byt Nitra, Hlboká

predaj 2 izbový byt Nitra, Hlboká

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Hlboká

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2 izbový byt v Nitre, Hlboká ul. Táto nehnuteľnosť sa nachádza na 3/7 posch. a podlahová plocha bytu aj s pivnicou je 67 m2.
Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa, 2 izby, kúpeľňa, WC, špajza a lodžia.
Byt prešiel nasledovnou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, stierky, nové interiérové dvere. Spálňa je opticky predelená, v jednej časti je umiestnená manželská posteľ so vstavanou šatníkovou skriňou a pri okne je vytvorený priestor prispôsobený potrebám dieťaťa. Druhá izba je taktiež plne zariadená aj s pracovným kútikom.
Byt je orientovaný na východnú aj západnú stranu. V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, potraviny a zastávka MHD sú v dosahu 50 m.
Byt je vhodný aj ako investičná príležitosť. Súčasný vlastník požaduje od budúceho kupujúceho nájomný vzťah (možnosť bývania ešte cca 1 rok alebo dohodou).

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra