predaj 3 izbový byt Nitra, Ďumbierska

predaj 3 izbový byt Nitra, Ďumbierska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Nitra, Ďumbierska

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj veľký 3 izbový byt v Nitra, časť Chrenová, na ulici Ďumbierska. Priestranný 3 izbový byt o výmere 89 m2 + 3,42 m2 balkón sa nachádza na druhom poschodí z troch bytového domu bez výťahu.

Dispozícia bytu: vstupná predsieň (5,27 m2), šatník (2,11 m2), samostatné WC (1,06 m2), spálňa (16,35 m2), izba s balkónom (20,44 m2), prechodná kúpeľňa (4,41 m2), prechodná obývačka (20,44 m2), kuchyňa (10,21 m2), špajza (1,17 m2) a pivnica (7,62 m2).

Byt bol čiastočne zrekonštruovaný, pred siedmimi rokmi boli vymenené okná za plastové a bola zrekonštruovaná kúpeľňa. Inak je byt v pôvodnom udržiavanom stave, ideálny na rekonštrukciu.
Bytový dom bol kompletne zrekonštruovaný, boli vymenené všetky spoločné rozvody, bytový dom bol zateplený, nové balkóny.

Lokalita sa vyznačujem množstvom zelene, kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah ruky (obchody, základná škola, škôlka, poliklinika, medicínske centrum, detské ihriská...) a dobrým parkovaním.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková