predaj 4 izbový byt Nitra, Brezová

predaj 4 izbový byt Nitra, Brezová

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 4 izbový byt Nitra, Brezová

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový byt (84 m2) s lodžiou v Nitre, na sídlisku Chrenová, Brezová ul. Byt sa nachádza na prízemí 3.poschodového bytového domu bez výťahu. Bytový dom bol kompletne zrekonštruovaný, zateplený, bola vykonaná oprava a zateplenie strechy. Ďalej boli vymenené stupačky a vstupné dvere.
Samotný byt pozostáva z troch nepriechodných izieb, obývacej izby, ktorá je priechodná, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a chodby. K bytu prislúchajú 2 pivnice, jedna väčšia murovaná a druhá menšia latková.
Pôvodný stav bytu, okrem plastových okien, dáva predpoklad ku kompletnej rekonštrukcii.
V bezprostrednej blízkosti sa nachádza škôlka a ZŠ. V dosahu je taktiež obchodné centrum Centro Nitra, Lidl a poliklinika. Bytový dom sa nachádza v neprejazdnej uličke a tým poskytuje pokojné bývanie rodinného charakteru.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra