predaj 3 izbový byt Nitra

predaj 3 izbový byt Nitra

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 3 izbový byt Nitra

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj tri 3-izbové byty v bytovom dome v Nitre, v mestskej časti Lukov Dvor, Hájnická ul. Bytový dom pozostáva z troch bytových jednotiek, pričom každý byt má tri izby, príslušenstvo a vlastný samostatný vstup. Úžitková plocha najväčšieho bytu má výmeru 55 m2. Prízemie je dispozične vytvorené z otvoreného priestoru - dennej časti, kde sa nachádza zádverie, obývacia izba a kuchyňa. Na tomto podlaží sa nachádza ešte kúpeľňa spojená s toaletou. Dreveným schodiskom sa vystupuje na poschodie a tu sa nachádzajú dve menšie izby. Ku každému bytu prislúcha terasa s výmerou 12 m2.
Bytový komplex bol postavený v roku 2014 na pozemku s rozlohou 600 m2. K bytu prislúcha garážové státie pre 2 autá a podiel na pozemku v 1/3.
Každá z bytovej jednotky má samostatné merače na všetky IS. Uvedené ponuka nehnuteľnosti je určená pre klientov preferujúcich viac súkromia ako v obytnom panelovom dome, zároveň zabezpečenom parkovaní vo vlastnom dvore pre dve vozidlá(jedno prestrešené parkovacie státie, druhé je voľné). Zároveň zeleň a terasa poskytujú charakter bývania v rodinnom dome. Ak záujemca nespĺňa kritériá financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru v banke, majiteľ nehnuteľnosti ponúka možnosť individuálneho financovania (prípadné splátky).
Predajná cena najväčšieho bytu je 86.000,- € a menšieho bytu 83.000,- €.
Uvedené ceny sú vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra