predaj 2 izbový byt Nitra, Rázusova

predaj 2 izbový byt Nitra, Rázusova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 2 izbový byt Nitra, Rázusova

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj posledný dvojizbový byt v obytnom komplexe Nová Nitra v širšom centre mesta Nitra, v areáli bývalého Pivovaru.
Byt sa nachádza na 7. podlaží bytového domu a majú výmeru 47,68 m2 a terasa prislúchajúca k bytu poskytuje budúcemu majiteľovi priestor o výmere 90,25.m2. Spolu teda byt poskytuje novému majiteľovi celkovú užitkovú plochu až 139,79 m2.
Cena bytu v prevedení štandard (výber z rôznych farebných odtieňov podláh, dverí i obkladov) bez kuchynskej linky je 139 291,- Eur s DPH
Termín kolaudácie bytu: jún 2020.

Projekt Nová Nitra je komplex bytových domov postavený ako železobetónový skelet s monolitickými stropmi a priečkami z keramickej tehly. Okná sú plastové so 6 komorovým profilom. Vstupné dvere do bytu spĺňajúce protipožiarne požiadavky, interiérové dvere zahrnuté v cene štandardu sú vo farbe a prevedení, ktoré si klient môže vybrať sám z ponuky zhotoviteľa. V cene štandardu je zahrnutá i podlaha podľa vzorkovníka, sanita a dlažba v kúpeľni (vaňa alebo sprchový kút) a na toalete, stierky na stenách + biela maľovka, jedno pripojenie pre internet, telefón a IP káblovú televíziu v každej miestnosti. Možnosť inštalácie klimatizácie na požiadanie klienta.
Možnosť kúpy i v stave holobytu a dokončenia podľa vlastných predstáv. Cena za holobytu je individuálna v závislosti od daného bytu a v porovnaní so štandardom neobsahuje: interiérové dvere so zárubňami a kovaním, laminátové plávajúce podlahy, obklady, dlažby, sanitu s batériami.
Lokalita sa vyznačuje výbornou dostupnosťou do centra mesta, železničná a autobusová stanica, tržnica, nemocnica škola, škôlka, mestský úrad i obchodné centrum sa nachádzajú do 10 minút cesty pešo. Diaľnica smer Bratislava a Banská Bystrica je vzdialená 3 min. autom.
Financovanie nehnuteľnosti je po dohode a možností klienta. Možnosť spolufinancovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte makléra a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“.
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková