predaj 4 izbový byt Nitra, Rázusova

predaj 4 izbový byt Nitra, Rázusova

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj 4 izbový byt Nitra, Rázusova

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj posledný voľný 4 izbový byt vo výstavbe v obytnom komplexe Nová Nitra v širšom centre mesta Nitra v areáli bývalého Pivovaru. Bytový dom bol dokončený a skolaudovaný v druhej polovici roka 2018.

Byt sa nachádza na siedmom podlaží bytového domu. Výmera bytu 135,03m2, z toho je výmera bytu 103,78m2, loggia 8,52m2 a terasa o výmere 19,53m2.
Cena bytu: 229.000- Eur

Projekt Nová Nitra je komplex bytových domov postavený ako železobetónový skelet s monolitickými stropmi a priečkami z keramickej tehly. Okná sú plastové so 6 komorovým profilom. Vstupné dvere do bytu spĺňajúce protipožiarne požiadavky, interiérové dvere zahrnuté z cene štandardu sú vo farbe a prevedení, ktoré si klient môže vybrať sám z ponuky zhotoviteľa. V cene štandardu je zahrnutá i podlaha podľa vzorkovníka, sanita a dlažba v kúpeľni (vaňa alebo sprchový kút) a na toalete, stierky na stenách + biela maľovka, jedno pripojenie pre internet, telefón a IP káblovú televíziu v každej miestnosti. Možnosť inštalácie klimatizácie na požiadanie klienta.

Možnosť kúpy i v stave holobytu a dokončenia podľa vlastných predstáv. Cena za holobytu je individuálna v závislosti od daného bytu a v porovnaní so štandardom neobsahuje: interiérové dvere so zárubňami a kovaním, laminátové plávajúce podlahy, obklady, dlažby, sanitu s batériami.
Lokalita sa vyznačuje výbornou dostupnosťou do centra mesta, železničná a autobusová stanica, tržnica, nemocnica škola, škôlka, mestský úrad i obchodné centrum sa nachádzajú do 10 minút cesty pešo. Diaľnica smer Bratislava a Banská Bystrica je vzdialená 3 min. autom.
Financovanie nehnuteľnosti je po dohode a možností klienta. Možnosť spolu financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková