Štefan Nagy

Štefan Nagy

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

Veľmi vysoko kvalitný prístup, korektné správanie, vystupovanie na úrovni, profesionálny slovník podaný zrozumiteľne aj laikovi.

Mgr. Ladislav Mazúch, Bratislava

Vedela som, že výberom spolupráce s RK RE/MAX Family nestúpim vedľa a budem sa môcť na makléra Štefana Nagya spoľahnúť na 100%. Aj čo sa týka rád ešte pred zahájením predaja nehnuteľnosti, cez samotný obchod až po podpis a odovzdanie nehnuteľnosti. Je to maximálne profesionálny a spoľahlivý človek/maklér na svojom mieste. A viem, že akýkoľvek ďalší obchod by som realizovala práve cez neho. Ďakujem:)

Mariana Šebová, N. Hrnčiarovce

Ďakujem za profesionálny prístup certifikovaného partnera predaja v tomto prípade prenájmu nehnuteľnosti. Poradil si bez problémov vo veľmi krátkom čase prenajal nehnuteľnosť. Jednal veľmi seriózne, bez akýchkoľvek postranných úmyslov. Vážim si aj jeho poradenstvo a ochotu pri riešení činnosti ako sprostredkovateľa.

Stanislav Mášik, Nitra

S poskytnutými službami som bola nadmieru spokojná. Pán Nagy bol milý, ochotný poradiť.

Adriana Matyó, Pohranice

Profesionálny a pritom ľudský prístup, trpezlivý a ochotný, všetko vysvetlí a rýchle zariadi, ochotný pracovať mimo bežnú pracovnú dobu, dotiahne veci až do úplného finále, pomôže zabezpečiť právne služby súvisiace s predajom.

Vladimír Tichý, Nitra

Zodpovednosť, spoľahlivosť, čestnosť, vytrvalosť.

Oľga Garajová, Zvolen

Super, vždy dodržali termíny a boli ochotní sa časovo prispôsobiť nakoľko mám pevnú pracovnú dobu.Vrelo odporúčam. Ďakujem.

Martin Rolinec, Svätoplukovo

Pán Nagy s nami jednal veľmi ústretovo a férovo. Od prvého kontaktu až po zmenu v katastri pohotovo odpovedal na všetky naše otázky, proaktívne nás informoval o postupe a priebehu jednaní so všetkými zúčastnenými stranami a celý čas som nepochyboval, že sa naňho môžem spoľahnúť.

Marián Miškerik, Bratislava

Veľká vďaka, pán Štefan Nagy nás informoval a bol vždy ochotný a nápomocný v prípade akýchkoľvek zadaných otázok pri predaji našej nehnuteľnosti. Za nás 100% spokojnosť.

Alžbeta Švondrová, Nitra

100% spoľahlivosť na pána Nagya, vysoká profesionalita, z našej strany maximálna spokojnosť, vrele odporúčam. Pokiaľ by niekto z môjho okolia potreboval kvalitnú službu makléra, neváhala by som ho odporučiť, ja som jeho služby využila už 2x v poslednom polroku.

Juliana Lengyelová, Tureň

Dôsledný, spoľahlivý, ústretový, presný, informovaný v danej oblasti.

Zuzana Kunáková, Nitra

Pána Nagya vrelo odporúčam. Odviedol precíznu prácu, sme spokojní na 100 percent.

Juliana Lengyelová, Senec

Maklér bol k dispozícii v plnom rozsahu od začiatku poskytovania služby až po ukončenie predaja nehnuteľnosti

Viera Zelnická, Vráble

Pán Štefan Nagy je Realitný Maklér naozaj s veľkým R a s veľkým M. Príjemný, ústretový, flexibilný na vysokej profesionálnej úrovni. Odporúčam všetkým potencionálnym záujemcom, ktorí potrebujú super Realitného makléra.

Vladimír Hladej, Hlohovec

Som maximálne spokojná.

Monika Hartvichová, Vydrovo

Vysoká spokojnosť, profesionálny a veľmi ľudsky prístup, zabezpečenie kompletného servisu pri predaji nehnuteľnosti

Eva Bohumelová, Nitra

Pán Nagy bol od začiatku k dispozícii. Ihneď nás o všetkom informoval. Veľmi príjemný a profesionálny prístup.

Ján Uličný, Čaradice

Pozitívne hodnotím profesionálny prístup makléra p. Nagya. Komunikácia s ním bola veľmi príjemná. Odľahčil nás presne od tých starostí, ktoré najviac zaťažujú kupujúceho a šikovne nás usmerňoval počas celého procesu.

Peter Chren, Nitra

Pri príležitosti skončenia predaja mojej nehnuteľnosti si dovoľujem vyjadriť vysokú spokojnosť s transakciou a úprimné poďakovanie Vášmu maklérovi pánovi Štefanovi Nagyovi za jeho vysoko profesionálny prístup počas celej akcie, kedy som mal pocit istoty,že predaj bol zverený do správnych rúk. Pán Nagy svojou prácou robí Vašej firme výbornú reklamu. V budúcnosti budem aj ja prípadným klientom pri predajoch a kúpach nehnuteľností odporúčať využiť Vaše služby. P.Nagyovi prajem do ďalšej práce veľa úspechov.

Mudr. Milan Zeman, Nitra

Dobrý deň, v týchto dňoch sme s manželom využili služby r.k. RE/MAX Family-Nitra. S realitným maklérom, p. Štefanom Nagyom, sme boli nadmieru spokojní. Jeho prácu korunoval profesionálny prístup, veľmi príjemné vystupovanie, komunikácia na vysokej úrovni a v neposlednom rade perfektná znalosť problematiky. V plnej miere skĺbil naše požiadavky s ponukou trhu . Pán Nagy je, podľa našej skúsenosti, jedinečný odborník v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností, ktorého služby v budúcnosti ešte určite vyhľadáme.

Henrieta Hubinská, Vráble

S kvalitou služby nášho realitného makléra p. Štefana Nagya sme boli veľmi spokojní. Jeho odborné znalosti sú na profesionálnej úrovni.

Ondrej Králik, Levice

Maximálna spokojnosť.

Jana Pánska, Nitra

Dobrý deň, služby RE/MAX-U so využila už viackrát, nielen u p.Nagya, a môžem s odhodlaním len odporučiť. V RE/MAXE pracujú ľudia, ktorí sa neboja výziev, aké realitný trh so sebou prináša. Verte mi,že viem, o čom píšem. Profesionalitu a skúsenosti tu nájdete na veľmi vysokej úrovni a keď sa k tomu pridajú ľudské hodnoty človeka, tak výsledok je zaručený - samozrejme k Vašej max spokojnosti. Ak budem aj v budúcnosti potrebovať predávať, či kupovať, určite to bude p.Nagy, teda RE/MAX.

Jaromíra Hutírová, Nitra

Pán Nagy je skutočný profesionál a vidieť, že práca s ľuďmi je pre neho potešenie, čo sa opäť ukázalo i u nás. Jeho práca ho šľachtí. Nehnuteľnosť nám predal v priebehu 2 týždňov, o všetko sa postaral. Poradil nám, pomohol, o každom kroku nás informoval. Naša spolupráca s ním bola bezproblémová.

Drahoslava Orelová, Nitra

Pán Nagy je pre mňa najlepší realitný maklér akého poznám. Je milý, šikovný, vždy ochotný poradiť. Pomohol nám s predajom viacerých nehnuteľností vždy to bol bezproblémový obchod. Pán Nagy je majster svojho odboru a určite by som využila jeho služby kedykoľvek to budem potrebovať.

Zuzana Quitak, Nitra

Pán Nagy je pre mňa najlepší realitný maklér akého poznám. Je milý, šikovný, vždy ochotný poradiť. Pomohol nám s predajom viacerých nehnuteľností vždy to bol bezproblémový obchod. Pán Nagy je majster svojho odboru a určite by som využila jeho služby kedykoľvek to budem potrebovať.

Zuzana Šimkovičková, Nitra

Profesionálne a kvalitné služby

Vladimír Domček, Nitra

Veľmi dobre, absolútne uspokojujúce.

Jozef Griesbach, Švajčiarsko

Na vysokej profesionálnej úrovni.

Katarína Ráczová, Žirany

Veľmi vysoko hodnotíme profesionalitu pána Nagya. Profesionálne a zároveň ľudské vystupovanie, vyčerpávajúce odpovede ohľadom nehnuteľnosti a promtné riešenie všetkých záležitostí, ktoré sa vyskytli v priebehu realizácie predaja.Ďakujeme a odporúčame !!!!!!!

Gabriela Machová, Nitra

Predávajúci chceli využiť služby realitnej kancelárii. Spokojnosť.

Milan Hajduk, Nitra

Profesionálne jednanie, kvalitné služby. Spokojnosť

Maroš Bojňanský, Nitra

Profesionálny servis, seriózny prístup.

Vladimír Domček, Nitra

Služby a jednanie pána Nagyho boli na vysoko profesionálnej úrovni. Môžeme len odporučiť, 100% spokojnosť.

Peter Šemelák, Nitra

S Vašimi službami som bol veľmi spokojný, aj po obchodnej aj po právnej stránke bol servis na úrovni, a v prípade, že budem mať ešte záujem obchodovať s nehnuteľnosťou, tak sa na Vás opäť obrátim..

Miroslav Pekár, Bratislava

Maximálna spokojnosť, p. Štefan Nagy je skúsený profesionál, vrelo odporúčam aj klientom bývajúcim v zahraničí. Môžete mať totálny spoľah, že ste v dobrých rukách.

Monika Michaličková, Alicante

Realitný maklér pán Štefan Nagy je veľmi spoľahlivý a ústretový človek, ochotný kedykoľvek pomôcť. S jeho službami sme boli veľmi spokojní, začo mu veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa zdravia a veľa ďalších úspechov v práci. Ďakujeme pán Nagy.

Dana Popelková, Hájske

Som veľmi spokojná s poskytnutými službami a hlavne s profesionálnym prístupom makléra.

Dana Vachulíková, Golianovo

Boli sme spokojní. Podarilo sa všetko zariadiť podla plánu aj keď išlo o dosť náročný predaj z hľadiska presunu hypotéky. Ďakujeme. Nie je čo vytknúť

Miloš Mikuška, Veľký Lapáš

Pán Nagy je najlepší realitný maklér, s ktorým veľmi radi spolupracujeme. Je milý, ochotný a vždy rád poradí. S radosťou odporúčam.

Jolana Kamenická, Nitra

Kvalita vašich služieb je na vysokej úrovni, pán Nagy sa postaral o všetky záležitosti so získaním nášho domčeka. Sme s ním maximálne spokojní.

Patrik Paleček, Hronské Kľačany

So službami p. Nagya som bola veľmi spokojná, veľmi oceňujem jeho pomoc a komunikáciu počas celého procesu kúpy bytu.

Lucia Knapčoková, Beňuš

Profesionálny prístup,vždy ochotný

Vladimír Pucher, Nitra

Veľmi rád by som sa srdečne poďakoval za skvelú spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou. S realitným maklérom p. Štefanom Nagyom som veľmi spokojný. Pán Nagy predstavuje top triedu. Jeho profesionalita a ústretovosť boli vskutku nadštandardné a predaj mojej nehnuteľnosti prebehol v obdivuhodne krátkom čase. Berúc v úvahu fakt, že žijem v zahraničí a celá organizácia prebehla počas moje neprítomnosti bola úžasným bonusom. Celkový priebeh hodnotím vysoko profesionálne, všetko vždy platilo ako bolo dohodnuté, žiadne zbytočné naťahovanie, otvorené a korektné jednanie, a hlavne rýchly a plynulý priebeh predaja nášho bytu, čo bolo pre nás asi najväčším komfortom. Želám Vám do budúcnosti Veľa profesionálnych úspechov, určite budem Vaše služby vrelo odporúčať všetkým známym. Ostávam so srdečným pozdravom

Maroš Jakab, Dublin

Pán Nagy má perfektný prístup ku klientovi. Vždy je k dispozícii a snaží sa riešiť každú, i nepríjemnú situáciu. Odporúčam jeho služby.

Peter Halaj, Nitra

Odborný a ľudský prístup, ochota pomôcť a poradiť.

Zuzana Darnadiová, Nitrianske Hrnčiarovce

Ďakujeme za kvalitné a profesionálne služby. Vo všetkých pracovných úkonoch sme boli výborne vedení a o postupe dobre informovaní. Všetko bolo vždy pripravené.

Viera Borecká, Nitra

Ochota, ústretovosť, trpezlivosť, príjemné, nevtierave vystupovanie, informovanie

Rudolf Kollár, Nitra

Všetko super. Pán Nagy je empaticky profesionál, ktorý sa slušne a citlivo stará o potreby kupujúceho ako aj predávajúceho. Spokojnosť. Žiadne tlaky, konštruktívny prístup. Vzácne v dnešných časoch.

Peter Belica, Hosťovce

So službami p. Nagya sme boli maximálne spokojní. Je veľmi profesionálny a vo svojom obore priam špičkový odborník s vynikajúcim všeobecným rozhľadom, ktorý bol veľakrát nápomocný pri riešení zložitejších situácií. Veľkou pridanou hodnotou p.Nagya je jeho osobnostná stránka: spoľahlivosť, úprimnosť, schopnosť vynájsť sa pri riešení každého problému. P.Nagy ďakujeme.

Ing. Dária Valachyová, Výčapy-Opatovce

Pán Nagy nám poskytol maximálne profesionálne služby a dotiahal predaj nehnuteľnosti do úspešného konca.

Peter Krajanec, Nitra

S realitným maklérom p. Štefanom Nagyom som veľmi spokojná. Cením si rýchlosť, ktorou sme sa dopracovali k zdarnému koncu. Už behom mesiaca mi rýchlo našiel kupcov na moju nehnuteľnosť, ktorí ju kúpili za tú cenu, ktorú som sama na začiatku určila, hoci som v to ani nedúfala.Prístup bol profesionálny.S predajom som nemala žiadne starosti. Bola som veľmi spokojná so spoluprácou. Chcem Vám aj poďakovať za Vašu spoluprácu, som rada že som natrafila práve na Vás.

Jana Andelová, Žirany

Profesionálny prístup a vystupovanie, množstvo praktických rád, rýchly predaj a taktiež odbremenenie od papierovačiek na úradoch.

Lucia Krajancová, Nitra

S ľudským a profesionálnym prístupom p. Nagya som bola spokojná. K jeho službám nemám žiadne pripomienky.

Emília Jančová, Nitra

p.Štefan Nagy bol výborný, profesionálny, spoľahlivý, povedal aj kladné aj záporné stránky, čo pôsobilo dôveryhodne. Rozhodne by som ho doporučila dalšim klientom, čo som už aj urobila.

Katarína Blašková, Nitra

Veľká vďaka pánovi NAGYovi, ktorý nám bol príkladne nápomocný pri predaji nehnuteľnosti.

Alžbeta Arpášová, Prievidza

S prístupom makléra, jeho ochotou a odbornou pomocou som bola veľmi spokojná.

Mariana Štefániková, Nitra

Som veľmi spokojná. P. Nagy je výborný maklér. Je veľmi obetavý a nápomocný pri riešení predaja nehnuteľností.

Slavka Srnišová, Poltár

Prístup makléra bol na veľmi vysokej úrovni, či už v komunikácií ako aj v prístupe k svojej práci. Bol som veľmi spokojný a určite vždy odporučím.

Roman Hupka, Preseľany

Pan Nagy je jednoznacne cislo 1

Michal Kapusta, Nitra

Rýchle jednanie, pri prvých obhliadkach ochota pomôcť aj pri zhodnotení pozemku, ktorý nebol v ponuke REMAX. Pán Nagy efektívne sprostredkoval komunikáciu medzi nami a majiteľom pozemku a všetky oficiality na úradoch a dokonca aj v PSS boli vybavené okamžite, čo pomohlo k rýchlej kúpe. Realitný maklér podával objektívne názory na základe skúseností, hovoril otvorene a nechcel niečo predať za každú cenu. Komunikácia (Hovory, SMS a email) boli okamžité. S pánom Nagym máme naozaj dobré skúsenosti.

Michal Kusenda, Nitra

S pánom Štefanom Nagyom som bola vysoko spokojná, jednanie a poskytované služby na vysokej profesionálnej úrovni, určite budem odporúčať známym.

Daniela Gábrišová, Nitra

p. Nagy bol ako maklér z môjho pohľadu ústretový, promptný, profesionálny a nadštandardný. U nás veľká spokojnosť.

Anna Ďuroňová, Nitrianske Hrnčiarovce

Boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom p. Nagya. Snažil sa zodpovedať na všetky naše otázky, dozisťovať veci, včas a komplexne odpovedať. Doriešiť našu kúpu nehnuteľnosti do konca bez problémov.

Vladimír Porkert, Nitra

Profesionálny prístup a znalosti.

Ľubomír Pocsik, Bratislava

Pán Nagy je precízny, ochotný, otvorene sa so mnou porozprával o predaji mojej nehnuteľnosti, nezavádzal v informáciách, ochotne si vypočul a odpovedal na všetky moje otázky. Podával mi priebežne informácie o stave predaja nehnuteľnosti. Kedykoľvek som potrebovala nejakú informáciu, vždy mi vyhovel. Keď sa vyskytol problém, okamžite ma s ním oboznámil, aby sa mohol ihneď vyriešiť. Veľmi oceňujem jeho profesionálny prístup. Ďakujem. Ak budem mať možnosť, odporučím pána Nagya ďalšiemu záujemcovi o predaj nehnuteľnosti. Určite bude spokojný tak ako ja.

Mária Kaducová, Bratislava

TOP MAKLÉR, neviem si predstaviť lepší prístup ku klientovi, či už z pozície predávajúceho alebo kupujúceho. Napriek tomu, že sa poznáme už veľmi dlho, moje stanovisko je maximálne objektívne.

Miroslav Fülöp, Nitra

Najlepší.

Ján Koprda, Zlaté Moravce

S pánom Nagyom sme boli veľmi spokojní, je to empatický maklér, má príjemné vystupovanie, je dobrý odborník vo svojom odbore, našiel nám dobrého kupcu, sme úplne spokojní.

Martin Gréč, Malé Zálužie

Professional.

Ľubomír Pócsik, Kolíňany

Profesionálny prístup, organizácia do posledného detailu, kompletný prehľad informácií týkajúcich sa katastra, banky a podobne .Jednoducho nadmieru spokojní

Jozef Kollárik, Nitra

Príjemný, odborne zdatný, korektný, priateľský, flexibilný, ochotný vyjsť klientovi v ústrety.

Zoltán Tóth, Pohranice

Kontaktujte makléra