Štefan Nagy

Štefan Nagy

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

S realitným maklérom p. Štefanom Nagyom som veľmi spokojná. Cením si rýchlosť, ktorou sme sa dopracovali k zdarnému koncu. Už behom mesiaca mi rýchlo našiel kupcov na moju nehnuteľnosť, ktorí ju kúpili za tú cenu, ktorú som sama na začiatku určila, hoci som v to ani nedúfala.Prístup bol profesionálny.S predajom som nemala žiadne starosti. Bola som veľmi spokojná so spoluprácou. Chcem Vám aj poďakovať za Vašu spoluprácu, som rada že som natrafila práve na Vás.

Jana Andelová, Žirany

Profesionálny prístup a vystupovanie, množstvo praktických rád, rýchly predaj a taktiež odbremenenie od papierovačiek na úradoch.

Lucia Krajancová, Nitra

S ľudským a profesionálnym prístupom p. Nagya som bola spokojná. K jeho službám nemám žiadne pripomienky.

Emília Jančová, Nitra

p.Štefan Nagy bol výborný, profesionálny, spoľahlivý, povedal aj kladné aj záporné stránky, čo pôsobilo dôveryhodne. Rozhodne by som ho doporučila dalšim klientom, čo som už aj urobila.

Katarína Blašková, Nitra

Veľká vďaka pánovi NAGYovi, ktorý nám bol príkladne nápomocný pri predaji nehnuteľnosti.

Alžbeta Arpášová, Prievidza

S prístupom makléra, jeho ochotou a odbornou pomocou som bola veľmi spokojná.

Mariana Štefániková, Nitra

Som veľmi spokojná. P. Nagy je výborný maklér. Je veľmi obetavý a nápomocný pri riešení predaja nehnuteľností.

Slavka Srnišová, Poltár

Prístup makléra bol na veľmi vysokej úrovni, či už v komunikácií ako aj v prístupe k svojej práci. Bol som veľmi spokojný a určite vždy odporučím.

Roman Hupka, Preseľany

Pan Nagy je jednoznacne cislo 1

Michal Kapusta, Nitra

Rýchle jednanie, pri prvých obhliadkach ochota pomôcť aj pri zhodnotení pozemku, ktorý nebol v ponuke REMAX. Pán Nagy efektívne sprostredkoval komunikáciu medzi nami a majiteľom pozemku a všetky oficiality na úradoch a dokonca aj v PSS boli vybavené okamžite, čo pomohlo k rýchlej kúpe. Realitný maklér podával objektívne názory na základe skúseností, hovoril otvorene a nechcel niečo predať za každú cenu. Komunikácia (Hovory, SMS a email) boli okamžité. S pánom Nagym máme naozaj dobré skúsenosti.

Michal Kusenda, Nitra

S pánom Štefanom Nagyom som bola vysoko spokojná, jednanie a poskytované služby na vysokej profesionálnej úrovni, určite budem odporúčať známym.

Daniela Gábrišová, Nitra

p. Nagy bol ako maklér z môjho pohľadu ústretový, promptný, profesionálny a nadštandardný. U nás veľká spokojnosť.

Anna Ďuroňová, Nitrianske Hrnčiarovce

Boli sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom p. Nagya. Snažil sa zodpovedať na všetky naše otázky, dozisťovať veci, včas a komplexne odpovedať. Doriešiť našu kúpu nehnuteľnosti do konca bez problémov.

Vladimír Porkert, Nitra

Profesionálny prístup a znalosti.

Ľubomír Pocsik, Bratislava

Pán Nagy je precízny, ochotný, otvorene sa so mnou porozprával o predaji mojej nehnuteľnosti, nezavádzal v informáciách, ochotne si vypočul a odpovedal na všetky moje otázky. Podával mi priebežne informácie o stave predaja nehnuteľnosti. Kedykoľvek som potrebovala nejakú informáciu, vždy mi vyhovel. Keď sa vyskytol problém, okamžite ma s ním oboznámil, aby sa mohol ihneď vyriešiť. Veľmi oceňujem jeho profesionálny prístup. Ďakujem. Ak budem mať možnosť, odporučím pána Nagya ďalšiemu záujemcovi o predaj nehnuteľnosti. Určite bude spokojný tak ako ja.

Mária Kaducová, Bratislava

TOP MAKLÉR, neviem si predstaviť lepší prístup ku klientovi, či už z pozície predávajúceho alebo kupujúceho. Napriek tomu, že sa poznáme už veľmi dlho, moje stanovisko je maximálne objektívne.

Miroslav Fülöp, Nitra

Najlepší.

Ján Koprda, Zlaté Moravce

S pánom Nagyom sme boli veľmi spokojní, je to empatický maklér, má príjemné vystupovanie, je dobrý odborník vo svojom odbore, našiel nám dobrého kupcu, sme úplne spokojní.

Martin Gréč, Malé Zálužie

Professional.

Ľubomír Pócsik, Kolíňany

Profesionálny prístup, organizácia do posledného detailu, kompletný prehľad informácií týkajúcich sa katastra, banky a podobne .Jednoducho nadmieru spokojní

Jozef Kollárik, Nitra

Príjemný, odborne zdatný, korektný, priateľský, flexibilný, ochotný vyjsť klientovi v ústrety.

Zoltán Tóth, Pohranice

Nehnuteľnosti v ponuke

Predaj
Prenájom

Kontaktujte makléra