Mgr. Peter Frančík

Mgr. Peter Frančík

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

So službami p. Frančíka sme veľmi spokojní. Boli na vysokej profesionálnej úrovni - príjemné a milé vystupovanie, mimoriadna ochota pri riešení vzniknutých situácií, 100% informovanosť o priebehu služieb. Ďakujeme za spoluprácu p. Frančíkovi.

Beáta Cimbalíková, Nové Zámky

Pán Frančík je veľký profesionál a určite najlepší maklér, akého som stretol. Pri mojich špecifických otázkach neváhal kontaktovať pra-pôvodného majiteľa, aby mi vedel poskytnúť potrebné odpovede. Nemal žiadny problém s obhliadkami cez víkend, ba dokonca prišiel aj s rodinkou k nám v nedeľu, keď bolo treba podpísať nejaké papiere a my sme museli byť doma. Okrem toho, že je milý, ústretový a ochotný, môžete sa spoľahnúť, že všetko, na čom sa dohodnete platí. Čo sa týka maklérstva a prístupu ku klientovi, pán Frančík nasadil veľmi vysokú latku. Keby som náhodou niekedy predával alebo kupoval nejakú nehnuteľnosť, moja voľba makléra je jasná :)

Pavol Maco, Topoľníky

So službami a radami realitného makléra, p. Frančíka Petra, som bola vysoko spokojná. Dokonca mi poradil aj vo veciach katastra, o ktorých som nemala žiadnu informáciu, ale zároveň by boli spôsobili následné problémy pri predaji nehnuteľnosti. Ocenila som na ňom jeho prediktívne myslenie a riešenie problémov v predstihu.

Lýdia Berecová, Nitra

Pána Mgr.Petra Frančíka som oslovil už druhý krát. Po predchádzajúcej skúsenosti, kedy sa prejavil ako vysoko profesionálny maklér. S jeho prístupom som bol veľmi spokojný. Je to profesionál na pravom mieste. Patrí mu moja veľká vďaka.

Viktor Kamenický, Nitra

Som veľmi spokojná.

Sofia Réšőová, Vráble

Pán Frančík je najlepší maklér a sprostredkovateľ predaja a kúpy akého som kedy stretol. Vystupovanie, odbornosť a profesionalita úplne 100%

Peter Macko, Michalovce

Bola som spokojná s komunikáciou s realitným maklérom a jeho prístupom k predaju nehnuteľnosti.

Lýdia Berecová, Nitra

Všeobecná spokojnosť, ochota a ústretovosť. Myslím, že Peter Frančík spravil všetko pre to, aby všetko bolo v poriadku a podľa plánu.

Alexander Behan, Kukučinov

Som nadmieru spokojný, všetko prebehlo na jednotku.

Žaneta Trgiňová, Želiezovce

Profesiálny prístup, empatický.Maximálna spokojnosť

Silvia Šiková, Šarovce

Som veľmi spokojná s prístupom aj ochotou.

Jana Kollerová, Zbehy

Dokonalý servis ohľadom doriešenia poskytnutia úveru a sprocesovania podpisu zmluvy.“

Klaudia Horná, Nitra

Pán Frančík je veľmi zodpovedný, dochvíľny, okamžite reaguje na telefón a je na neho spoľahnutie a sme veľmi spokojní s jeho prácou a ochotu. Ďakujeme

Richard Malík, Príbeta

Pán Frančík bol profesionalny a ľudský. Vybavenie administratívy bolo efektívne a promptné. Vždy som bol informovaný o nasledujúcich krokoch ako aj o povinnostiach, ktoré ešte budem mať. Oceňujem aj pomoc a informovanie o náležitostiach po predaji, ako prepis energií či iné úradné povinnosti.

Andrej Ország, Bratislava

Chcela by som poďakovať Vášmu maklérovi Petrovi za profesionálny prístup pri realizácii celého obchodu. Vykonáva svoju prácu na vysokej odbornej úrovni .

Silvia Pintérová, Nitra

S poradenstvom ohľadom kúpy som bola spokojná. Všetko bolo vysvetlené, doladené.

Petrana Krnová, Nitra

Nehnuteľnosti v ponuke

Predaj
Prenájom

Kontaktujte makléra