Ing. Juraj Vencel

Ing. Juraj Vencel

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

Môj maklér Ing. Vencel mi vychádzal vo všetkom v ústrety, všetko zabezpečil k mojej spokojnosti ako aj k spokojnosti druhej strany, vždy sme sa rozumne dohodli. Takže jeho služby hodnotím na 1.

Zuzana Móciková, Nitra

Pán Ing. Juraj Vencel má profesionálny prístup, maximálne nám vychádzal v ústrety, sme veľmi vďační za jeho ľudskosť ku klientom.

Ján Hrnčár, Nitra

Maximálna spokojnosť, prístup makléra profesionálny, ochotný, ústretový.

Ivan Kollár, Nitra

Promptný, férový, radosť pracovať a dohodnúť sa s ním. Vie, čo robí a robí to dobre.

Ing. Eva Benovič, Bratislava

Kúpa bytu prebehla bez najmenších problémov. Maximálna ochota, odbornosť a serióznosť. Môžeme len vrelo odporúčať.

Tomáš Krivošík, Nitra

Spoľahlivý,dôveryhodný,čestný.

Zoltán Grežo, Veľký Cetín

Ústretový, zhovorčivý, korektný, prvotriedne služby.

Ľuboš Orlík, Komárno

S realitnou kanceláriou RE/MAX Family sme mali veľmi dobrú skúsenosť a môžeme iba odporúčať. Predávali sme byt na dedine, maklér veľmi príjemný, zodpovedal všetky otázky, nehnuteľnosť kvalitne nafotil, na cene sa dalo dohodnúť k našej spokojnosti. Behom jedného mesiaca už aj sa hlásili záujemcovia o kúpu. Postarali sa o zmluvy a všetky potrebné dokumenty, všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Ďakujeme a odporúčame.

Darina Karasová, Ivanka pri Nitre

Pána Vencela sme oslovili pri predaji bytu. Boli sme spokojní najmä s jeho profesionálnym prístupom. Ochotne nám poradil s postupom predaja bytu zaťaženého hypotékou. Predaj prebehol rýchlo, bez komplikácií, podľa predbežnej dohody napriek tomu, že byt bol zaťažený hypotékou v jednej banke a kupujúci si chcel na byt vziať hypotéku z inej banky. O akýchkoľvek zmenách a krokoch, ktoré bolo treba uskutočniť, nás včas a pravidelne informoval. Pred podpisom kúpno-predajnej zmluvy prebral s nami jednotlivé body a ochotne nám zodpovedal naše otázky. Z našej strany bol predaj bytu bezstarostný, nakoľko pán Vencel bol sprostredkovateľom medzi nami, kupujúcim, bankou, advokátom a katastrálnym úradom. Ďakujeme.

manželia Noszákoví, Nitra

Pán Vencel bol ochotný a ústretový, s jeho službami som bola veľmi spokojná.

Renáta Hubinská, Nitra

Predaj domu, ktorý pán Vencel realizoval, nebol jednoduchý.... ale vždy bol ochotný a nápomocný. Ďakujem.

Ing. Monika Dubcová, Nitra

Profesionalita, promptnosť, ústretovosť. Rodičia, obidvaja nad 80 rokov sa rozhodli predať obľúbenú záhradku. Ako ľudia bez webu a skúsenosti s novými zákonmi si nevedeli vynachváliť prístup. Ďakujeme.

rodina Šušlíková, Nitra

Nehnuteľnosti v ponuke

Kontaktujte makléra