Ing. Juraj Vencel

Ing. Juraj Vencel

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

Juraj Vencel - profesionalita, jedinečné služby, individuálny prístup cielený na špecifické požiadavky a potreby zákazníka, rýchla a bezproblémová komunikácia - maximálna spokojnosť z našej strany.

Tomáš Géci, Nitra

Aj napriek zrovna nie priazdnivej situácie na celom svete ohľadom koronavírusu som bol ja aj s mojou manželkou nadmieru spokojný s prístupom a hlavne priamym a korektným jednaním zo strany makléra. Veľmi milo ma prekvapila jeho profesionalita a prehľad.

Tomáš Balko, Nitra

Seriózne jednanie :-) ,ochotný.

Zdenko Šimko, Nitra

Kvalita poskytovaných služieb partnerom predaja je bezkonkurenčná, som veľmi spokojná, realizácia prebehla promptne a s profesionálnym prístupom.

Andrea Mészárosová, Nitra

S firmou REMAX mám veľmi dobré viacročné skúsenosti. Mimoriadne pozitívne hodnotím ľudský prístup, kvalitu práce, ochotu a profesionalitu najmä nitrianskej pobočky a pána makléra Juraja Vencela. Pri kúpe nehnuteľnosti mi veľmi pomohol a poradil. Odporúčam každému kto chce kupiť nehnutelnosť rýchlo a bezpečne.

Júlia Slováková, Nitra

Spokojnosť v každom smere. Vďaka práci makléra som bola o každom kroku predaja nehnuteľnosti informovaná, všetky náležitosti vyriešené promptne a na profesionálnej úrovni.

Viera Formánková, Nitra

Ochota vo všetkých smeroch, nemám čo vytknúť. Sme spokojní.

Pavol Kečkéš, Mojmírovce

pred časom som Vás požiadala ako kupujúca o Vaše služby pri kúpe nehnuteľnosti. Nebýva zvykom, aby administratívu zabezpečoval kupujúci, ale potrebovala som istotu, že prevod prebehne bez problémov. S firmou REMAX som mala dobré skúsenosti už z minulosti, preto som navrhla predávajúcemu Vaše služby. Predávajúci na môj návrh pristúpil a firma REMAX, aj vďaka Vašej osobnej aktivite pri potrebných úkonoch, nesklamala. Oceňujem predovšetkým metodiku Vašej práce, ktorá spočíva v spolupráci s advokátom. To, že dohodnutá kúpna cena bola poukázaná bankovým prevodom do depozitu na účet advokáta (nie priamo predávajúcemu), nám dávalo istotu, že pokiaľ nebude povolený vklad do katastra, sú naše peniaze v dobrých rukách. Váš osobný prínos oceňujem pri príprave zmluvy, ktorá bola pripravená veľmi zodpovedne, a obsahovala všetky potrebné detaily, na ktoré treba pri takejto transakcii myslieť. Priebeh prevodu nehnuteľnosti to potvrdil, celý úkon prebehol bez problémov a pomerne rýchlo. Pán Vencel, ďakujem Vašej firme REMAX, aj Vám osobne, ako aj advokátovi, s ktorým spolupracujete, za profesionálne vykonanú prácu. P.S. Ak v mojom okolí budú ľudia, ktorí by potrebovali služby realitnej kancelárie, určite odporučím Vašu firmu REMAX.

prof. PhDr. Edita Gromová, CSc., Nitra

Môj maklér Ing. Vencel mi vychádzal vo všetkom v ústrety, všetko zabezpečil k mojej spokojnosti ako aj k spokojnosti druhej strany, vždy sme sa rozumne dohodli. Takže jeho služby hodnotím na 1.

Zuzana Móciková, Nitra

Pán Ing. Juraj Vencel má profesionálny prístup, maximálne nám vychádzal v ústrety, sme veľmi vďační za jeho ľudskosť ku klientom.

Ján Hrnčár, Nitra

Maximálna spokojnosť, prístup makléra profesionálny, ochotný, ústretový.

Ivan Kollár, Nitra

Promptný, férový, radosť pracovať a dohodnúť sa s ním. Vie, čo robí a robí to dobre.

Ing. Eva Benovič, Bratislava

Kúpa bytu prebehla bez najmenších problémov. Maximálna ochota, odbornosť a serióznosť. Môžeme len vrelo odporúčať.

Tomáš Krivošík, Nitra

Spoľahlivý,dôveryhodný,čestný.

Zoltán Grežo, Veľký Cetín

Ústretový, zhovorčivý, korektný, prvotriedne služby.

Ľuboš Orlík, Komárno

S realitnou kanceláriou RE/MAX Family sme mali veľmi dobrú skúsenosť a môžeme iba odporúčať. Predávali sme byt na dedine, maklér veľmi príjemný, zodpovedal všetky otázky, nehnuteľnosť kvalitne nafotil, na cene sa dalo dohodnúť k našej spokojnosti. Behom jedného mesiaca už aj sa hlásili záujemcovia o kúpu. Postarali sa o zmluvy a všetky potrebné dokumenty, všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Ďakujeme a odporúčame.

Darina Karasová, Ivanka pri Nitre

Pána Vencela sme oslovili pri predaji bytu. Boli sme spokojní najmä s jeho profesionálnym prístupom. Ochotne nám poradil s postupom predaja bytu zaťaženého hypotékou. Predaj prebehol rýchlo, bez komplikácií, podľa predbežnej dohody napriek tomu, že byt bol zaťažený hypotékou v jednej banke a kupujúci si chcel na byt vziať hypotéku z inej banky. O akýchkoľvek zmenách a krokoch, ktoré bolo treba uskutočniť, nás včas a pravidelne informoval. Pred podpisom kúpno-predajnej zmluvy prebral s nami jednotlivé body a ochotne nám zodpovedal naše otázky. Z našej strany bol predaj bytu bezstarostný, nakoľko pán Vencel bol sprostredkovateľom medzi nami, kupujúcim, bankou, advokátom a katastrálnym úradom. Ďakujeme.

manželia Noszákoví, Nitra

Pán Vencel bol ochotný a ústretový, s jeho službami som bola veľmi spokojná.

Renáta Hubinská, Nitra

Predaj domu, ktorý pán Vencel realizoval, nebol jednoduchý.... ale vždy bol ochotný a nápomocný. Ďakujem.

Ing. Monika Dubcová, Nitra

Profesionalita, promptnosť, ústretovosť. Rodičia, obidvaja nad 80 rokov sa rozhodli predať obľúbenú záhradku. Ako ľudia bez webu a skúsenosti s novými zákonmi si nevedeli vynachváliť prístup. Ďakujeme.

rodina Šušlíková, Nitra

Nehnuteľnosti v ponuke

Predaj
Prenájom

Kontaktujte makléra