Ing. Igor Kliman

Ing. Igor Kliman

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

Igorovi Klimanovi z našej strany patrí veľká vďaka!:) Má veľmi profesionálny a zároveň priateľský prístup a so všetkým nám pomohol. Od začiatku nám pomáhal hľadať byt a komunikoval s predávajúcimi každého bytu, ktorý sme si chceli na základe inzerátov pozrieť. Dohadoval obhliadky, zúčastňoval sa ich a vďaka jeho skúsenostiam kládol relevantné otázky, ktoré by nám pri kúpe nášho prvého bytu častokrát nenapadli. Pri kúpnej zmluve presadzoval naše požiadavky a vždy nás o všetkom dobre informoval. Pri preberaní bytu nám tiež asistoval, dokonca si pre nás pripravil aj príjemné prekvapenie:) Spoluprácu s Igorom rozhodne odporúčame a sami sa naňho v budúcnosti ešte určite obrátime.

Tomáš Šabík, Nitra

Pán Kliman bol veľmi kompetentný, komunikatívny a proaktívny. Prichádzal s rôznymi iniciatívami, aby sa byt podarilo prenajať aj v terajších ťažkých pandemických podmienkach.

Matej Brath, Nitra

Poskytnuté služby boli na vysokej profesionálnej úrovni. Od zadania inzerátu, cez "licitáciu" kupujúcich, až po prípravu zmlúv a prebratie nehnuteľnosti novým kupujúcim.

Branislav Toma, Nitra

S prístupom a ochotou pána Igora Klimana sme boli nesmierne spokojní, neostáva nám nič iné ako vrelo odporučiť.

Tomáš Rábara, Bratislava

Spoľahlivá, flexibilná, promtná spolupráca.

Marcel Dragúň, Nitra

Kontaktujte makléra