Diana Fabianová

Diana Fabianová

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

Môžem zaslať iba pozitívne hodnotenie, p. Fabianová je úžasný človek, komunikatívny, nemám nič, čo by som mohla vytknúť. Poradila mi vo všetkom, čo som potrebovala a bola nápomocná vo vybavovaní náležitosti okolo bytu aj s pani Kovalinkovou. Veľké ďakujem.

Mária Szabóová, Nitra

Napriek tomu, že som z rodinných dôvodov odstúpila od predaja, musím Vám povedať, že sa mi s Vami veľmi dobre spolupracovalo, za čo Vám ďakujem. S firmou RE/MAX Family a s Vami budem veľmi rada spolupracovať aj v budúcnosti, keď budem potrebovať predať nehnuteľnosť. Ešte raz ďakujem za spoluprácu, prajem Vám úspechy v podnikaní a v živote.

p. Kmeťová, Hájske

Boli sme veľmi spokojní.

Ľuboš Máňa

Hodnotím na 1*

Lucie Ráczová

Bol som maximálne spokojný.

Juraj Baráth

Maximálne spokojná so spoluprácou p. Fabianovej.

Zuzana Lobbová

Ďakujem za služby realitnej kancelárie RE/MAX, obzvlášť pani Fabianovej za jej spoluprácu. Vždy bola ústretová, mala proaktívny prístup a ochotu odpovedať na všetky otázky a riešiť veci spojené s kúpou nehnuteľnosti. Celkovo za profesionálnu komunikáciu a rýchle vybavovanie.

Martin Hatala, Bratislava

Presne takto si predstavujem realitného makléra: prístup, flexibilita, promptné vybavenie všetkého, čo bolo treba.

Peter Dobrota, Lužianky

Realitná maklérka p.Fabianová bola vždy ústrétová, trpezlivá a v neposlednom rade milá za každých okolností. Jednoducho vystupovanie na úrovni. Taktiež mi vedela poradiť praktické veci.

Michal Fabian, Nitra

Nehnuteľnosti v ponuke

Predaj
Prenájom

Kontaktujte makléra