Ochrana súkromných údajov

Ochrana vášho súkromia je pre nás veľmi dôležitá. Politika spoločnosti je založená na princípoch rešpektovania a ochrany návštevníkov našich stránok. Účelom tejto politiky ochrany súkromných údajov je informovať vás o tom, aký typ údajov zbierame a ako s nimi nakladáme. Spoločnosť nezhromažďuje individuálne identifikovateľné informácie o jednotlivých užívateľoch. Na našich internetových stránkach nezhromažďujeme informácie jednoznačne identifikujúce osoby, pokým nám ich neposkytnete elektronickou poštou. Aj keď sa rozhodnete nám poskytnúť vaše údaje, budeme ich držať v tajnosti a neposkytneme vašu adresu elektronickej pošty žiadnym tretím stranám. Pri návšteve našej internetovej stránky zhromažďujeme niekoľko základných informácií, ktoré však jednoznačne neidentifikujú jednotlivých užívateľov. Sú to informácie o počte návštev, ktoré stránky boli navštívené a na ako dlho, odkiaľ návštevníci pochádzajú a aké ISP používajú. Zhromaždené informácie používame na vylepšenie kvality našej internetovej stránky a vylepšenie obsahu poskytovaných informácií. Taktiež sa pomocou týchto informácií neustále snažíme vylepšovať váš zážitok z návštevy našej stránky, aby bolo jej použitie čo najhodnotnejšie a najefektívnejšie.

Odkazy na iné internetové stránky.

Prosím vezmite na vedomie, že pokiaľ kliknete na odkaz, ktorý smeruje na internetovú stránku tretej strany, budete podliehať politike ochrany súkromia danej stránky. Pri návšteve akejkoľvek stránky vám odporúčame prečítať si politiku ochrany osobných údajov danej stránky.

Súhlas na získanie informácií, ktoré jednoznačne neidentifikujú užívateľa.

Návštevou našej internetovej stránky súhlasíte s tým, aby naša spoločnosť zhromaždila informácie, ktoré sú uvedené v tomto dokumente. Akákoľvek zmena týchto pravidiel bude publikovaná na tejto stránke.