prenájom obchodný priestor Nitra, Rybárska

prenájom obchodný priestor Nitra, Rybárska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom obchodný priestor Nitra, Rybárska

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom obchodné priestory
obchodné priestory na jednej z najfrekventovanejších ulíc v Nitre na Bratislavskej ulici. Tieto priestory sú v oblasti s veľkým množstvom predajní, ktoré tu majú svoje stabilné miesto na trhu, preto je i tento priestor veľmi vhodný na zriadenie ďalšej obchodnej prevádzky so zameraním napríklad na auto doplnky, predajňu motoriek či iné.
Do prenájmu sa ponúka obchodný priestor o celkovej ploche 143,6 m2. Celé priestory boli rekonštruované v roku 2009, pričom bola kompletne vymenená celá elektroinštalácia, všetky okná i podlahy. Tento priestor je krásne otvorený s výkladmi do Rybárskej i Bratislavskej ulice, čo umožňuje nájomníkovi efektívne vystavovať ponúkaný tovar. K predajni prislúchajú tri vlastné parkovacie miesta. Objekt je chránený bezpečnostným systémom s napojením na súkromnú bezpečnostnú službu. Platba za túto službu je súčasťou zálohy za energie. Na streche predajne sú umiestnené oceľové konštrukcie určené pre reklamu budúceho nájomníka. K predajni je možné prenajať si i vykurovaný sklad o celkovej ploche 43,7 m2, ktorý je možné priamo prepojiť s predajňou. Vstup do skladu je i z dvora a umožňuje prístup aj nákladným vozidlám.

Cena prenájmu 800,- eur/mesiac + 150,- eur energie/mesiac. K cene sa pripočítava platba DPH.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“. Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková