prenájom kancelária Nitra, Dvorčanská

prenájom kancelária Nitra, Dvorčanská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

prenájom kancelária Nitra, Dvorčanská

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Nitre - Dolných Krškanoch, v areály bývalých Nitrianskych strojární na Dvorčianskej ulici.
Priestory sa nachádzajú na druhom poschodí zrekonštruovanej administratívnej budovy. Úžitková plocha priestorov je 180 m2 a pozostávajú zo 4 kancelárií o výmere 34,5m2, 21,4m2, 21m2 a 22m2, + je k dispozícií archív o výmere 60,1m2, vlastné sociálne zariadenia a miestnosť pre upratovačku spolu o výmere 21m2. V prípade záujmu je k dispozícií aj kuchynka a priestor na jedenie + možnosť stravovania cez externú firmu.
Cena prenájmu dohodou.

Kancelárie majú vlastný vstup a sú výborne využiteľné ako sídlo firmy či organizácie, ktorá nechce platiť drahý prenájom v meste, ale preferuje pokojné miesto pre prácu s bezproblémovým parkovaním pre svojich zamestnancov. Priestory budú novému nájomníkovi k dispozícií po kompletnej rekonštrukcii od 1.1.2018. Zariadenie a vybavenie kancelárií nábytkom či elektronikou je v réžii nového nájomníka.
V prípade záujmu a rastu firmy nájomníka, je možné neskôr prenajať ďalšie štyri kancelárie.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková