predaj stavebný pozemok Kolíňany

predaj stavebný pozemok Kolíňany

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Kolíňany

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce v kľudnej časti (tzv. Majere). Pozemok o rozlohe 33á vám zabezpečí pokojné, ničím nerušené bývanie v časti obce pozostávajúcej zo zopár domov. Vhodný je predovšetkým na menšie farmárčenie resp.menšie hospodárstvo. Z hľadiska inž. sietí je k dispozícii elektrina. Vodu je nutné riešiť z vlastného zdroja formou studne(zatiaľ nie je na pozemku). Pozemok je krásny, slnečný, južne orientovaný. Asfaltová komunikácia vedie z obce popri rybníku priamo do hlavnej časti obce Kolíňany alebo v opačnom smere na Čeľadice. Pozemok odporúčam pre rodinu hľadajúcu kľudnú lokalitu v blízkosti Nitry za dobrú cenu.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra