predaj stavebný pozemok Hájske

predaj stavebný pozemok Hájske

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Hájske

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Hájske, časť Mladý Háj, 25 km od Nitry, o rozlohe 3930 m2. Pozemok je situovaný v tichej a obytnej časti Mladý háj. Parcela je rožná, takže ponúka prístupovú cestu z dvoch strán a je rozdelená na Liste vlastníctva na tri časti. Parcela je dostatočne rozľahlá, slnečná a dá sa rozdeliť na viac stavebných pozemkov, ale predáva sa ako celok. Cena za 1 m2 je 15,26 €. Pozemok je oplotený. Dedinka Hájske - Mladý háj, je síce malá, bývanie je tu pokojné a má výborný prístup na diaľnicu R1 - zjazd a výjazd 1,5 km.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra