predaj pozemok na komerčnú výstavbu Ľudovítová

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Ľudovítová

Popis nehnutelnosti

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Ľudovítová

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Ľudovítová, vzdialenej 10 km od krajského mesta Nitra a 4 km od závodu Land Rover. Pozemok je obdĺžnikového tvaru rozmerov 366 m x 135 m o výmere 49 466 m2 a na liste vlastníctva je evidovaný ako záhrady. Pozdĺž celého pozemku je vybudovaná asfaltová príjazdová cesta s dopravným značením, ktorá je vo vlastníctve Slovenskej republiky, tým je zabezpečená zimná údržba a prípadné opravy. Hranica pozemku je pri hlavnom ťahu Nitra - Topoľčany. Možnosť napojenia na inžinierske siete (voda, elektrina, plyn) je vo vzdialenosti cca 100 m od pozemku. Kanalizácia je v obci čiastočne vybudovaná, ale ešte nie je funkčná, možnosť napojenia je vo vedľajšej obci cca 500 m od pozemku. Rýchlostná cesta R8, ktorá bude do budúcna spájať Bratislavu, Nitru a Topoľčany má naplánovaný a schválený jediný zjazd na trase NR-TO cca 1000 m od pozemku.


Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra