predaj záhrada Poľný Kesov

predaj záhrada Poľný Kesov

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj záhrada Poľný Kesov

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok vo výmere 1056 m² v obci Poľný Kesov, vzdialený od Nitry 20 km / 17 min. Pozemok je široký 25 m a dlhý 42 m. Tento rozmer je ideálny na výstavbu rodinného domu alebo vidieckej chaty podľa vlastných predstáv. K pozemku je vypracovaný aj projekt na RD ( možnosť dodania spolu s pozemkom ). Pozemok je v intraviláne obce Poľný Kesov. Prístupová cesta je asfaltová. Na kraji pozemku sú všetky IS aj s kanalizáciou. Pozemok je rovinatý a oplotený s novou kovanou bránou. Na pozemku je veľká drevená chatka so suchým záchodom situovaná v rohu pozemku. Veľkou výhodou je rovinatý pozemok v tichej lokalite ideálny na oddych spojený s možnosťou kúpania v Thermal parku Nitrava.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Martin Németh
Ing. Martin Németh