predaj stavebný pozemok Štitáre

predaj stavebný pozemok Štitáre

Popis nehnutelnosti

predaj stavebný pozemok Štitáre

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok vo výmere 637 m2 v obci Štitáre, vzdialenej od Nitry 5 km. Pozemok s parametrami 19,5m (šírka) x 33m ponúka možnosti výstavby rodinného domu podľa vlastných predstáv. Prípojky inžinierskych sietí ako voda, elektrina, plyn sú na pozemku už vybudované. Kanalizácia v obci nie je. Pozemok má rovinatý, až mierne svahovitý charakter a nie je oplotený. Prístupová cesta je asfaltová, v okolí sú už postavené nové rodinné domy a zároveň prebieha výstavba novovznikajúcej štvrte.
Výhodou tejto lokality je rýchla dostupnosť do Nitry a dosah MHD.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra