predaj stavebný pozemok Báb

predaj stavebný pozemok Báb

Popis nehnutelnosti

predaj stavebný pozemok Báb

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Báb. Táto obec je vzdialená od Nitry 19 km, jej hlavnou výhodou je dostupnosť na R1 medzi Nitrou a Bratislavou (2 km). Pozemok má rozlohu 10 árov, s rozmermi 59m x 17m (šírka). Má rovinatý charakter a je oplotený. Inžinierske siete (voda, plyn, elektrina) sú v dosahu 60 m. Ak kupujúci hľadá investíciu do budúcna je pozemok vhodnou voľbou, keďže je reálny predpoklad inž. sietí aj priamo pred pozemkom.
Pozemok je slnečný a nachádza sa v tichej lokalite, v okrajovej časti určenej na individuálnu výstavbu. Obec Báb disponuje základnou občianskou vybavenosťou.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra