predaj pozemok na komerčnú výstavbu Nitra, Nábrežie mládeže

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Nitra, Nábrežie mládeže

Popis nehnutelnosti

predaj pozemok na komerčnú výstavbu Nitra, Nábrežie mládeže

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v centre mesta Nitra. Pozemok je územným plánom funkčne určený pre bývanie a vybavenosť, od 1NP do 6NP s koeficientom zastavanosti 80% plochy, s možnosťou vybudovania až 300 bytov. Pozemok je obdĺžnikového tvaru rozmerov cca 143m x 70m o výmere 9 896 m2. Nachádza sa v tichej lokalite pri rieke Nitra v tesnej blízkosti centra. Pozemok susedí s botanickou záhradou poľnohospodárskej univerzity, čo zaručuje kľudnú lokalitu aj do budúcna. V blízkosti sa nachádza komplet vybavenosť, OC Mlyny, OC Centro, športoviská, MHD, nemocnica, školy, škôlky, cyklistický a korčuliarsky chodník až do mestského parku pod Nitrianskym hradom. Bližšie informácie pri osobnom stretnutí.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra