predaj stavebný pozemok Hlohovec

predaj stavebný pozemok Hlohovec

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj stavebný pozemok Hlohovec

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v intraviláne okresného mesta Hlohovec. Pozemok o výmere 4118 m2 je rovinatý až mierne svahovitý s výhľadom do okolitej zalesnenej prírody. Všetky IS (elektrina, voda, plyn, kanalizácia) sú v tesnej blízkosti pozemku. Prístup je po spevnenej mestskej komunikácii. Šírka pozemku je cca 90 m a dĺžka cca 45 m. Pozemok je slnečný a nachádza sa v tichej lukratívnej lokalite určenej na individuálnu výstavbu. Pozemok je na predaj v celku, prípadne po častiach po rozparcelovaní na menšie pozemky.
V meste Hlohovec sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchody, supermarkety, reštaurácie, úrady, školy, škôlky, pošta, zdravotnícke zariadenia, zariadenia sociálnych služieb, športoviská.
Cena: 123 Eur /m2

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Martin Németh
Ing. Martin Németh