predaj stavebný pozemok Nitra, Snežienková

predaj stavebný pozemok Nitra, Snežienková

Popis nehnutelnosti

predaj stavebný pozemok Nitra, Snežienková

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v Nitre, časť Zobor. Stavba sa nachádza na pozemku o rozlohe 956 m2, ktorý je celý oplotený novým plotom, chýba iba vstupná brána. Na pozemku sú všetky inžinierske siete. Dom sa predáva aj s kompletnou projektovou dokumentáciou. Pôvodný projekt počíta s dvojpodlažným domom so sedlovou strechou so slnečnými kolektormi. Dom bol projektovaný ako nízkoenergetický s veľkými presklenými plochami s krásnym výhľadom na Nitru, aby bolo maximálne zabezpečené presvetlenie domu a znížili sa tak náklady na elektrickú energiu. Dom je však veľmi vhodný aj na dokončenie podľa vlastných predstáv i na prípadnú zmenu projektu. Finančne najnáročnejšie terénne úpravy na pozemku boli urobené kvalitne a tak, aby bolo možné stavať na dobrých základoch.
Z pozemku, ako aj z domu je nádherný výhľad na celú Nitru. Stavba sa nachádza v tichej uličke v mestskej časti Zobor.
Cena nehnuteľnosti závisí od ponuky záujemcu, ktorý docení danú lokalitu a miesto s nádherným výhľadom a pokojným bývaním.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková