predaj stavebný pozemok Štitáre

predaj stavebný pozemok Štitáre

Popis nehnutelnosti

predaj stavebný pozemok Štitáre

Predaj stavebného pozemku v okrajovej časti obce Štitáre vzdialenej od Nitry 5km. Pozemok s parametrami 33m x 36m, celkovo 1196m2 je rovinatého charakteru a zodpovedá kritériám náročnejšieho klienta. Z dvoch strán (SZ) je ohraničený vyšším betónovým oplotením a ďalšie dve strany tvorí pletivo. Na pozemku sa priamo nachádza vodovodná prípojka. Ostatné inž. siete sú v dosahu cca 60m. Prístupová cesta je spevneného charakteru(makadám-kamenivo) a jej spoluvlastníkom sa stáva budúci kupujúci v podiele 1/4 (175m2-obsiahnuté v kúpnej cene). Nespornou výhodou obce je jej rýchla dostupnosť z Nitry a zároveň je tu k dispozícii MHD.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX Family!“.
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra