predaj stavebný pozemok Komjatice

predaj stavebný pozemok Komjatice

Popis nehnutelnosti

predaj stavebný pozemok Komjatice

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 474 m2 v centrálnej časti obce Komjatice, okr. Nové Zámky. Pozemok je rovinatý, na pozemku sú zabudované betónové základy pre realizáciu stavby rodinného domu alebo inej stavby. Pozemok je čiastočne podpivničený so stenami z pálenej tehly, bez stropného prekrytia. Pozemok je napojený na elektrické vedenie so samostatnou prípojkou s vlastnými elektrickými hodinami. Napojenie na kanalizáciu ,plyn a obecný vodovod je možné v bezprostrednej blízkosti pozemku.
V prípade záujmu je možné využiť už existujúce stavebné plány pre realizáciu stavby/grátis/, na ktoré je potrebné iba vyžiadať stavebné povolenie, prípadne upraviť podľa Vašich požiadaviek.
V blízkosti stavebného pozemku je zdravotné stredisko, autobusová zastávka, predajňa potravín, kaderníctvo, kostol, predajňa domácich potrieb, penzión, hlavné námestie, v širšom okruhu sa nachádza obecný úrad, obecná polícia, obecný park s detským ihriskom, kultúrny dom, materská a základná škola, salón krásy, pošta, non-stop stredisko rýchlej zdravotnej pomoci (RZP).
Cena nehnuteľnosti je 25.000 Eur.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.Kontaktujte makléra