predaj chata, chalupa Branč

predaj chata, chalupa Branč

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj chata, chalupa Branč

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj chatu - viničný domček v obci Branč, vzdialenej od Nitry iba 12km. Nehnuteľnosť postavená v roku 2005 sa nachádza na pozemku o výmere 775 m2 + podiel na prístupovej ceste. Na zastavenej ploche 28m2 vznikol útulný viničný domček pozostávajúci z troch podlaží, z čoho dve sú obytné a s celkovou úžitkovou plochou 75m2. Nehnuteľnosť je zariadená nábytkom, vhodná na okamžité užívanie a je napojená na elektrinu.Nie je napojená na vodovod a kanalizáciu.
Na pozemku sa nachádza zhruba 400 koreňov viniča rôznych odrôd a niekoľko ovocných stromov.
Nehnuteľnosť je vhodná nielen pre aktívnych vinárov a pestovateľov, ale i pre tých, ktorý hľadajú miesto, kde môžu oddychovať a načerpať novú energiu. Exteriérové posedenie a krb umožňujú dokonalý relax v tichom a pokojnom prostredí plnom zelene.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Mária Ševčíková
Mgr. Mária Ševčíková