predaj chata, chalupa Heľpa

predaj chata, chalupa Heľpa

Popis nehnutelnosti

predaj chata, chalupa Heľpa

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Heľpa, v krásnom prostredí Horehronia v Nízkych Tatrách. Tento poschodový dom je postavený na pozemku o výmere 4,80 árov. Prístup je po asfaltovej ceste.
Prvé podlažie dispozične pozostáva z predsiene, vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, špajze a z priestrannej kuchyne, v ktorej sa okrem kuchynskej linky a jedálenského stola nachádzajú aj 2 lôžka na spanie. Na poschodí, so samostatným vstupom z dvora, sú umiestnené 2 izby a miestnosť určená na kúpeľňu. Po jej dobudovaní je tu možnosť samostatnej bytovej jednotky. Nehnuteľnosť je v pôvodnom, avšak v zachovalom stave. Pri minimálnej investícii poskytuje možnosť plnohodnotného bývania.
Nehnuteľnosť využíva všetky inžinierske siete - obecnú vodu, elektrinu, kanalizáciu, plyn (kúrenie je riešené gamatkami).
Pozemok okolo domu je svahovitý, avšak vzhľadom na nižšiu výmeru si vyžaduje minimálnu starostlivosť.
Dom sa nachádza mimo centra obce, na vedľajšej ulici, pod kopcom. Je určený pre klientov, ktorí hľadajú pokoj, súkromie a krásnu prírodu v tesnej blízkosti svojho bývania, resp. chalupárčenia.
Obec disponuje všetkou občiansku vybavenosťou a je preslávená najmä vďaka folklórnym tradíciám a známemu každoročnému folklórnemu festivalu. Okolie poskytuje množstvo možností na prechádzky, výlety, túry, návštevu kultúrnych podujatí a športové aktivity (lyžovanie).

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra