predaj rodinný dom Telince

predaj rodinný dom Telince

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Telince

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Telince, v tichom prostredí, mimo hlavnej cesty. Obec sa nachádza 4 km od mesta Vráble, v smere na Levice.
Dom bol postavený z pevných materiálov (tehla, kváder) v 60. rokoch. Je v pôvodnom, zachovalom stave, využiteľný ihneď na trvalé bývanie, príp. k rekonštrukcii. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie. Odpad je riešený žumpou. Na dvore je vlastná studňa využiteľná na zavlažovanie záhrady. K domu je privedený optický kábel zabezpečujúci plynulý internet.
Dispozičné riešenie pozostáva z dvoch samostatných izieb, jednej priechodnej miestnosti, chodby, kuchyne, technickej miestnosti, špajze a kúpeľne s WC. V zadnej časti domu je letná kuchyňa, v súčasnosti využívaná ako sklad. Na dvore sa nachádza ešte montovaný záhradný domček.
Dom sa ponúka s 1499 m2 pozemkom za cenu 57.000,- €.
V prípade, ak by záujemcovi vyhovoval dom s pozemkom menšej výmery 700 m2, cena domu je 52.000,- €.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra