predaj rodinný dom Nový Tekov

predaj rodinný dom Nový Tekov

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nový Tekov

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj, rodinný dom v obci Nový Tekov okres Levice. Celková plocha pozemku je 1068 m2, zastavaná plocha 237 m2, úžitková plocha 306 m2.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou - sedlová strecha šklidľová, dom je zateplený s novou fasádou, okná drevené. V interiéri sa nachádza vstupná chodba, dve priechodné izby jedna samostatná izba, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou v pôvodnom stave, vaňa aj sprchový kút. V podkroví sú dve veľké otvorené miestnosti. Podlahy,na chodbe,v kuchyni a v izbách plávajúca podlaha, kúpeľňa dlažba. Elektrika 220/380. Voda obecná + vlastná studňa, vykurovanie plyn, odpad - obecná kanalizácia. Na pozemku sa nachádza 3 garáž s podkrovím a elektrickou bránou.
Dom je ihneď obývateľný.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra