predaj rodinný dom Nitra, Hájska

predaj rodinný dom Nitra, Hájska

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Hájska

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Nitre, mestskej časti Kynek. Je postavený na rovinatom pozemku s rozlohou 1885 m2, pričom jeho šírka umožňuje prístup k zadnej časti pozemku, kde by mohli vzniknúť dve stavebné parcely.
Dom je dvojpodlažný a tvoria ho dve samostatné bytové jednotky, každá s vlastným vchodom. Obytné miestnosti rodinného domu sú orientované na juhovýchod.
Prízemie tvorí zádverie, komora, vstup so schodiskom, sklad, WC s kúpeľňou, kuchyňa, obývačka a spálňa. Táto časť domu bola v roku 2013 čiastočne zrekonštruovaná (stierky, dlažba, laminátové podlahy, obklady a sanita v kúpeľni, interiérové dvere).
V roku 2000 bola skolaudovaná prestavba druhého podlažia na samostatnú bytovú jednotku, ktorá bola v roku 2015 modernizovaná. Toto poschodie dispozične pozostáva z kuchyne prepojenej s obývačkou, spálne, detskej izby, špajze, WC a kúpeľne.
Nehnuteľnosť je postavená z tehlového muriva, prístavba z kvádrového muriva. Okná sú plastové s hliníkovými žalúziami. Dom je zateplený, s novou fasádou. Vykurovanie v celom dome je ústredne s radiátormi. V dome je zavedená obecná voda, odpad je riešený septikom, kanalizácia je pred domom. Za domom je postavená garáž. Suterén tvorí pivničnú časť, ktorá slúži ako odkladací priestor.
Dom je dvojgeneračného charakteru, s prípadnou možnosťou využitia jedného podlažia na podnikanie a druhého na plnohodnotné bývanie.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra