predaj rodinný dom Nitra, Astrová

predaj rodinný dom Nitra, Astrová

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Nitra, Astrová

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Nitre, časť Zobor, Astrová ul. Nehnuteľnosť sa nachádza na svahovitom pozemku o výmere 529 m2, v bezprostrednej blízkosti lesa a potoka, z ktorého je možné zavlažovať záhradu.
Dom má dve podlažia s celkovou úžitkovou plochou 100 m2. Je v pôvodnom stave, avšak s novými plastovými oknami.
Na prvom podlaží na nachádza kuchyňa, obývacia izba s krbom, technická miestnosť a vinná pivnica. Na poschodí je druhá obývacia izba, spálňa, pracovňa a kúpeľňa.
Pozemok je zatrávnený, s ovocnými aj okrasnými stromami. Záhradný drevený domček poskytuje možnosť relaxácie v saune. Pod terasou sa nachádza priestor na stolovanie. Na pozemku je postavená aj garáž a miestnosť na záhradné náradie.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie. Kanalizačná prípojka je v záhrade. Vykurovanie je plynové, doplnené o kúrenie krbom na pevné palivo.
Lokalita, v ktorej je postavený dom poskytuje kľudné bývanie s dobrou dostupnosťou do mesta a pekným výhľadom.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra