predaj rodinný dom Veľký Cetín

predaj rodinný dom Veľký Cetín

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Veľký Cetín

Exkluzívne !! predaj rodinný dom novostavba Veľký Cetín
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Veľký Cetín vzdialenej od Nitry 13 kilometrov. Dom sa nachádza na 5 árovom rovinatom pozemku so šírkou 18,5 m, je situovaný v lokalite s novou výstavbou rodinných domov. Bol skolaudovaný v roku 2017, postavený je z tehly 38 cm, zateplený 10 cm polystyrénom, strecha Mediterran. Podlahová plocha činí 92 m2. Dispozičné riešenie domu – vstupná chodba, WC s technickou miestnosťou, veľká obývacia miestnosť s francúzskym oknom prepojená s kuchyňou, kuchynskú linku je potrebné zabezpečiť, špajza, 2 izby, kúpeľňa s vaňou. Dom je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie. Kúrenie je podlahové - plynový kotol Viessmann, ohrev vody je súbežne s ÚK. V izbách sú plávajúce podlahy, v ostatných miestnostiach sa nachádza keramická dlažba. Potrebné natrieť fasádu, osadiť svetlá, dobudovať plot, terénne úpravy. Dom je ideálny pre rodinu s deťmi – tiché prostredie, v blízkosti škola, škôlka, ihrisko, autobusová zastávka ... V obci je dostupná i ďalšia občianska vybavenosť - – potraviny, zdravotné stredisko, pošta ... Možnosť kúpy i s pozemkom o výmere 10,46 ára. Cena je v tomto prípade 134.000,- €. Kúpa zariadenia po dohode s majiteľom. Dom je ihneď voľný k nasťahovaniu.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra