predaj rodinný dom Nitra, Vodná

predaj rodinný dom Nitra, Vodná

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Nitra, Vodná

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v tesnej blízkosti mestského parku na Vodnej ulici v meste Nitra.

ODPORÚČANIE MAKLÉRA PONUKY:
Rozľahlý dom je vhodný na bývanie, podnikanie ale aj ako investícia pre nového majiteľa. /ubytovňa/
Nachádza sa na výhodnom strategickom mieste – výjazd na diaľnicu D1, do centra mesta 5min.
DOM:
Rodinný dom sa začal stavať v roku 1957, pričom od roku 1970, 2007 a 2013 boli riešené prístavby, nadstavby a zároveň aj rekonštrukcie. Objekt pozostáva z domu, nádvoria, altánku, garáže a záhrady. Dom má členenie: podzemné, nadzemné a podkrovie.
Celková výmera: domu a nádvoria je 353m2 + záhrada 411m2, t.j. 764m2.
Prízemná časť pozostáva z dvoch izieb, dvoch pracovní, kuchyne, komory, jedálne a 2WC.
V podkroví sú tri priestranné izby, kúpeľňa a východ na veľkú terasu.
V suteréne sa nachádza miestnosť s výškou 1,65m.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete: voda, elektrina, plyn, kanalizácia. V záhrade je kopaná studňa s hĺbkou 8m. Objekt je napojený na alarm. Múry sú z tehly, fasáda so zatepľovacím systémom a silikónovými omietkami Baumit. Okná a vonkajšie dvere sú nové plastové s vonkajšími plastovými roletami. Podlahy sú v obytných miestnostiach laminátové. Na chodbách, WC a v kúpeľni sú keramické dlažby. Objekt má tri samostatné vykurovacie obvody, ústredné vykurovanie plynovými kotlami zn. Viessmann.
Dom je momentálne v prenájme ako zariadenie MŠ a jaslí, v prípade kúpy je okamžite dostupný. Po menších úpravách je vhodným objektom na bývanie.

LOKALITA
Pár metrov od domu je krásny mestský park s kúpaliskom pod Nitrianskym hradom. Poskytuje široké možnosti oddychu pre celé rodiny. Mesto je veľmi zaujímavé aj z hľadiska pracovných príležitostí /priemyselný park/. Je taktiež kultúrnym a historickým centrom v rámci kraja.
Má dve vysoké školy. Kto príde do Nitry študovať, ťažko z nej odíde.

Bezplatne Vám vybavíme hypotekárny úver s čo najnižším úrokom.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.


Kontaktujte makléra

Mgr. Alžbeta Szőkeová
Mgr. Alžbeta Szőkeová