predaj rodinný dom Vráble, Hliníková

predaj rodinný dom Vráble, Hliníková

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Vráble, Hliníková

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom na Hliníkovej ulici v meste Vráble, okr. Nitra. Dom bol postavený z tehly na pozemku s rozlohou 992 m2,zastavaná plocha 534 m2,záhrada 458m2.

Dispozičné riešenie:

1.N.P. cca 125 m2, práčovňa, úložný priestor, špajza, kúpelňa, chodba, izba, kuchyňa s východom von na dvor a garáž, schodisko do 2.N.P.

2.N.P. cca 125 m2, pri vstupe na horné poschodie veľká vstupná hala, z ktorej sa prechádza do všetkých štyroch izieb, kuchyňa je spojená s veľkou obývačkou s východom na terasu. Zároveň sa tu nachádza špajza, kúpeľňa, WC a schodisko.

Dom je postavený tak, aby mohol slúžiť ako dvojgeneračný, má vchod spredu, ktorým sa dá vojsť na horné poschodie a zároveň je prepojený zvnútra s prízemím, ktoré má vstup odzadu od dvora.

Dom má plastové okná na poschodí s dekorom dreva. Dom je napojený na elektrickú energiu, plyn, kanalizáciu, voda je z vlastnej studne a v dome je zavedený aj mestský vodovod. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom cez radiátory. Pozemok je oplotený a udržiavaný. Nachádza sa tu záhradný domček na náradie a veľký skleník.

Mesto Vráble ponúka svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť, bohaté kultúrne a športové aktivity. Vzdialenosť krajského mesta Nitra 20 km, okresné mestá Levice 24 km, Nové Zámky 37 km, Zlaté Moravce 19 km, vyhľadávané termálne kúpalisko Podhájska 20 km.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra