predaj rodinný dom Beladice

predaj rodinný dom Beladice

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Beladice

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dve novostavby v obci Beladice, s výbornou dostupnosťou do Nitry a rýchlym napojením na diaľnicu R1.
Rodinné domy sú typu bungalov o výmere 106 m2(zastavanej plochy) s pozemkami 411 m2. Postavené sú z pálenej tehly. Bližšie informácie o technických parametroch budú odovzdané pri obhliadke. Nehnuteľnosti budú odovzdané v stave holodomu (vnútorné omietky, kompletná elektroinštalácia, pripravené rozvody pre TV a internet, vchodové dvere, plastové okná, podlahové kúrenie, zateplenie polystyrénom hr. 10 cm, prístupový vydláždený chodník).
Dispozične dom pozostáva z troch izieb, otvoreného priestoru obývačky, kuchyne a jedálne, jednej kúpeľne s toaletou a samostatného WC. V každej izbe je pripravený priestor na šatníkovú skriňu.
Z obývacej izby v zadnej časti domu je výstup na terasu, ktorá poskytuje úplné súkromie. Vzhľadom k menšej parcele prislúchajúcej k domu, kde bude vybudovaná parkovacia plocha pre 2 osobné autá, nový majiteľ docení voľný priestor medzi cestou a domom, ktorý je možné využiť k parkovaniu viacerých áut.
V dome je zavedená voda, elektrina, plyn aj kanalizácia.
Predpokladané náklady na dokončenie stavby k nasťahovaniu (mimo zariadenia) sú 8 až 10.000,- € (pri použití štandardných materiálov).

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra