predaj rodinný dom Hruboňovo

predaj rodinný dom Hruboňovo

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Hruboňovo

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Hruboňovo. Táto obec je vzdialená 16 km od mesta Nitra.K priemyselnému parku Nitra Sever je to ešte bližšie a nie je nutné zachádzať do mesta (viď foto).
Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o veľkosti 16,21 árov, na vedľajšej ulici. Pri jeho šírke 22,5 m je možnosť rozdelenia pozemku novým majiteľom na dve polovice po odčlenení prístupovej cesty, ktorá by sprístupňovala zadnú časť pozemku (možnosť výstavby druhého domu).
Dom so zastavanou plochou 121 m2 má 3 izbovú dispozíciu. Pozostáva zo vstupnej verandy, chodby, dvoch priestranných predných izieb, kúpeľne s WC, kuchyne, špajze, výstupu na povalu a jednej menšej izby. Dom bol postavený začiatkom 70. rokov z pevných materiálov. Keďže je dom v súčasnosti obývaný, bol v priebehu posledných rokov postupne rekonštruovaný - plastové okná, plávajúce podlahy, kúrenie ústredné plynové. Dom disponuje kompletnými inžinierskymi sieťami, vrátane kanalizácie. Okrem obecného vodovodu je tu aj vlastná studňa.
Ak si chcete znížiť celkové náklady na investíciu do domu, máte možnosť odpredať časť pozemku.
Dom je v maximálne udržiavanom stave, takže je ihneď po zrealizovaní kúpy obývateľný.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra