predaj rodinný dom Kimle

predaj rodinný dom Kimle

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Kimle

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom, penzión v Maďarsku obci Kimle, približne 30 min. od BA.
Pôvodná stavba je z roku 1995. V roku 2004 sa dobudovala druhá časť domu a v roku 2015 prešiel celý penzión komplexnou rekonštrukciou, vrátane zateplenia a celého vykurovacieho systému.
Celková výmera parcely je 2468 m2, úžitková plocha je 410 m2. Prvá časť domu má výmeru 236 m2 a druhá 180 m2. Dispozične pozostáva z 9 izieb a 3 kuchýň. Každá izba má samostatnú kúpeľňu a WC. Kuchyne sú moderné so zabudovanými elektrospotrebičmi. Súčasť kuchýň je jedáleň a obývačka s krbom, ktorá dodáva príjemnú intimitu. V izbách je klimatizácia, satelit a internet. Dom je vybavený aj kolektormi, ktoré zabezpečujú nízke náklady, okolo 80 eur/mes.
Dom je čistý, priestranný a slnečný, vhodný pre náročného majiteľa. Môže slúžiť aj na dvojgeneračné bývanie alebo prenajímanie.
K vybaveniu dom patria aj bicykle a kajaky. Na konci záhrady tečie rameno rieky Dunaj.
Majiteľ predáva nehnuteľnosť s celým vybavením na komplet.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Mgr. Alžbeta Szőkeová
Mgr. Alžbeta Szőkeová