predaj rodinný dom Nitra, Poniklecová

predaj rodinný dom Nitra, Poniklecová

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Nitra, Poniklecová

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom na Poniklecovej ulici v Nitre. Dom je postavený na pozemku o rozlohe 215 m2. Dom je v štádiu holodomu s možnosťou okamžitého nasťahovania. Postavený je z materiálu YTONG + zateplenie, sedlová strecha s pálenou škridlou, plastové okná, plynové kúrenie radiátormi. Dom je napojený na mestskú vodu, elektrinu, plyn, momentálne je odpad riešený žumpou, ale kanalizácia je už vo fáze dokončovania. Obytná plocha je 127 m2. Na prízemí sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou, samostatné WC a technická miestnosť. V podkroví sú tri spálne, kúpeľňa a samostatné WC. Veľmi pekná lokalita, domy sú posledné na uličke čo zaručuje bývanie v tichom prostredí s pekným výhľadom na les.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra