predaj rodinný dom Zbehy

predaj rodinný dom Zbehy

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Zbehy

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Zbehy, ktorá sa nachádza iba 8 km od Nitry. Postavený je na pozemku o veľkosti 589 m2. Pre náročnejšieho klienta je tu možnosť dokúpenia záhrady. Dom zo 60. rokov je v pôvodnom, avšak v udržiavanom, obývateľnom stave a po menších úpravách môže poskytnúť plnohodnotné bývanie pre 3-4 člennú rodinu.
Dispozične pozostáva z menšej vstupnej chodby, dvoch obytných miestností orientovaných do ulice, jednej menšej izby, kuchyne, špajze a novšej kúpeľne s WC. V dvoch izbách sú nové plastové okná, v jednej izbe je plávajúca podlaha.
V dome sú zavedené inžinierske siete - voda, elektrina, plyn. Nehnuteľnosť disponuje vlastnou žumpou a studňou. Ústredné plynové kúrenie je riešené radiátormi.
Dom je vo veľmi dobrom stave, bez akejkoľvek vlhkosti a statických problémov, pripravený k rekonštrukcii. Nachádza sa v tichej uličke pôvodnej zástavby.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra