predaj rodinný dom Nitra, Poniklecová

predaj rodinný dom Nitra, Poniklecová

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Nitra, Poniklecová

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dva samostatne stojace rodinné domy na Poniklecovej ulici v Nitre. Domy sú postavené na pozemku o rozlohe 427 m2 a oba majú samostatný vstup na pozemok. Domy sú identické, dokončené v štádiu holodomu s možnosťou okamžitého nasťahovania. Postavené sú z materiálu YTONG + zateplenie, sedlová strecha s pálenou škridlou, plastové okná, plynové kúrenie radiátormi. Domy sú napojené na mestskú vodu, elektrinu, plyn, momentálne je odpad riešený žumpou, ale kanalizácia je už vo fáze dokončovania. Obytná plocha každého z domov je 127 m2. Na prízemí sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou, samostatné WC a technická miestnosť. V podkroví sú tri spálne, kúpeľňa a samostatné WC. Veľmi pekná lokalita, domy sú posledné na uličke čo zaručuje bývanie v tichom prostredí s pekným výhľadom na les.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra