predaj rodinný dom Vinodol

predaj rodinný dom Vinodol

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Vinodol

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Vinodol, ktorá je vzdialená od Nitry 18 km. Nehnuteľnosť sa nachádza na 6 árovom pozemku.
Dom je dvojpodlažný a disponuje 6 izbami. Na prízemí sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. Na prvom poschodí sú 3 miestnosti, z dvoch je východ na balkón.
V dome je zavedená voda, elektrina; odpad je riešený septikom.
Tento dom je v súčasnosti síce obývateľný, avšak len pre menej náročného klienta, keďže bol postavený v 70. rokoch. V prípade kúpy je odporúčaná kompletná rekonštrukcia. Vzhľadom na počet izieb je dom vhodný aj ako investícia s následným prenájmom.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra