predaj rodinný dom Sľažany

predaj rodinný dom Sľažany

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Sľažany

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom (novostavbu) v obci Sľažany. Kolaudácia tejto nehnuteľnosti prebehla v roku 2011. Celková výmera parcely je vo veľkosti 1530 m2. Dom má úžitkovú plochu 140 m2, je jednopodlažný so suterénom. Pozemok za domom je svahovitý.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej jedálenskej časti spojenej s obývačkou, kuchyne, štyroch obytných miestností, dvoch kúpeľní. V jednej z nich je aj WC, druhé WC je samostatné. Dom je bez zariadenia, okrem kuchyne, ktorá je zhotovená na mieru a šatníkovej skrine nachádzajúcej sa vo vstupnej chodbe.
Z obývačky je výstup do zadného dvora, kde je priestor na vytvorenie priestrannej terasy. V zadnej časti domu je zo spálne výstup na balkón.
V suteréne sa nachádzajú dve miestnosti, z ktorej jedna z nich je technickou miestnosťou, kde sa nachádza kotol na plyn a bojler, ktoré zabezpečujú ústredné podlahové kúrenie a teplú vodu pre celý dom.
Súčasťou domu je aj garáž s bránou na diaľkové ovládanie, z ktorej je výstup do pochôdznej povalovej časti, kde je priestor na odkladanie sezónnych vecí.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie, ktorá je pred domom, avšak ešte nie je prepojená z už existujúcej žumpy.
Informácie o stavebných materiáloch budú poskytnuté pri osobnej obhliadke domu.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra