predaj rodinný dom Rumanová

predaj rodinný dom Rumanová

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Rumanová

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Rumanová, vzdialenej od Nitry 17 km / 13 min. Je postavený na pozemku s rozlohou 8,9 árov a samotný dom má úžitkovú plochu 110 m2. Postavený bol v 50. rokoch z pálenej tehly. V súčasnosti je dom neobývaný, je vo veľmi zachovalom stave so suchými a zdravými múrmi. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou a to výmenou plastových okien (2015) a novou plechovou strechou (2016). Dom má nový vyvložkovaný komín a krb. Výhodou domu je jeho veľkosť a dispozičné riešenie, ktoré pozostáva z troch izieb, toalety, kúpeľne a kuchyne. Dom má dva vstupy - cez kuchyňu a obývaciu miestnosť. V dome je zavedená voda, elektrina, plyn. Odpad je riešený formou septiku. Pozemok má rovinatý charakter. Nehnuteľnosť má v rámci obce výbornú polohu, pretože sa nachádza v intraviláne obce v slepej uličke blízko poľa. V okolí sú vybudované novostavby. Táto poloha zabezpečuje kľudné a tiché bývanie.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke ani v ponuke iných RK?
Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!".
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Martin Németh
Ing. Martin Németh