predaj rodinný dom Malý Lapáš

predaj rodinný dom Malý Lapáš

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Malý Lapáš

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj moderný, luxusný rodinný dom, vilu jednopodlažného charakteru s nadštandardným zariadením a bohatým príslušenstvom.
Dom stojaci na 21,74 árovom pozemku sa nachádza v tichej okrajovej časti obce, čo zabezpečuje súkromie a pokoj. Orientácia pozemku a samotná stavba domu zabezpečuje celodenné presvietenie slnečnými lúčmi.
Rodinný dom má úžitkovú plochu 438 m2, je postavený z tehál Wienerberger a je izolovaný nehorľavým materiálom STYRKON hrúbky 8 cm. Na izoláciu podlahy bol použitý STYRODUR o hrúbke spolu 8 cm. Stropnú izoláciu zabezpečujú dve dosky o hrúbke každá 9 cm. Pri realizácii výstavby od základov až po samotné zariaďovanie boli použité najkvalitnejšie stavebné materiály dostupné na súčasnom trhu. Strešná krytina Tondach, okná a dvere firmy Schüco. Klampiarske prvky sú z Titán-zinku.
Dispozícia: vstupná chodba so šatníkom a samostatným WC, priestranná obývacia izba s jedálňou, kuchyňou vybavenou modernými vstavanými spotrebičmi značky BOSCH a dvojkrídlovými chladničkami LIEBHERR, špajza, chodby so vstavanými skriňami, kúpeľňa s WC a tri samostatné nepriechodné izby, wellnes časť so vstupom ku zastrešenému bazénu, fínskou saunou, oddychovou časťou s masážnou lavicou, sprchovacím kútom, samostatným WC, väčšia izba s veľkou vírivou vaňou, sprchovacím kútom a toaletou. Dom má tiež technickú miestnosť, práčovňu, garáž s elektrickou bránou Hörman s dvoma motormi, terasu. Vybavenie domu značkové, špičkové svietidlá, kvalitné ozvučenie izieb ako aj spoločenských miestností, centrálny vysávač, audio-video sieť po celom areáli vrátane WIFI, kamerový systém (štyri digitálne farebné kamery), uzamykací systém QUARD (jeden kľúč), elektronický zámok na otváranie garáže, klimatizácia LG, vzduchotechnika, podlahové vykurovanie (každá miestnosť má vlastný priestorový termostat). Použité dve najkvalitnejšie technológie na úpravu vody zabezpečujú dokonalú čistotu ako aj jej chuťovú úpravu.
Na pozemku sa tiež nachádza záhradný domček s vlastnou kuchynkou, sociálnym zariadením, sprchou a sedením pre 12 osôb. Domček je čiastočne podpivničený (vínna pivnička). Na terase sú tepelné žiariče na zemný plyn je tu teda možné posedenie aj pri chladnejších večeroch. Hneď vedľa záhradného domčeku je multifunkčné ihrisko na trinásť športov, ktoré možno napríklad využívať na futbal, nohejbal, hokejbal, tenis, volejbal, bedminton a pod. Ihrisko má umelý holandský koberec o výške 10 mm. Ihrisko je vyspádované a odvodnené. Pre lepšie športové zážitky je plne ozvučené a osvetlené.
Celý pozemok je oplotený francúzskym systémom firmy DIRIX. Z prednej časti rodinného domu je kamenný murovaný plot, elektrické brány od firmy Hörmann, pomocná a personálna bránka.
Dom ako aj ďalšie objekty na pozemku sú pripojené na inžinierske siete, obecný vodovod, elektrickú
sieť a zemný plyn. Zrážková a splašková voda (po prečistení cez biologickú čističku) je odvádzaná do 70 m3 podzemnej nádrže a slúži ako rezervoár vody na závlahu.
Nehnuteľnosť postavená z materiálov najvyššej kvalitatívnej triedy, pri zachovaní precíznosti a dokonalosti v prevedených prácach je určená predovšetkým záujemcovi vyžadujúcemu dokonalosť, priestrannosť a najvyšší možný kvalitatívny nadštandard, realizovateľný na našom trhu. Majiteľ nehnuteľnosti si túto stavbu staval svojpomocne počas celej doby výstavby. Každodennou účasťou majiteľa na výstavbe sa zabezpečila kvalita.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra