predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Dom na pozemku vo veľkosti 553 m2 má dve obytné podlažia. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, menšia hala s dreveným schodiskom, samostatná obývacia izba s krbom a priestranným jedálenským stolom. Z obývačky je výstup na menšiu terasu, nachádzajúcu sa v zadnej časti domu s trochou zelene a útulného súkromia. Oproti obývačky sa nachádza kuchyňa spojená s menšou jedálňou, vybavená zánovnou kuchynskou linkou a zabudovanými spotrebičmi. Z kuchyne je vstup do malej špajze. Na poschodí sú situované 3 samostatné, izby, z ktorých je východ na balkón. Jedna z nich disponuje šatníkom. Na tomto podlaží sa nachádza aj kúpeľňa a samostatná toaleta. Tento dom má aj priestrannú garáž spolu s technickou miestnosťou v suteréne.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Kúrenie je riešené plynovým kotlom, ktorý zabezpečuje radiátorové vykurovanie. Zároveň je k dispozícii už spomínaný využiteľný krb v obývačke.
Pozemok okolo domu je síce menšieho charakteru, avšak úplne postačujúci na relax a oddych, s minimálnymi nárokmi na údržbu.
Najväčším benefitom tejto nehnuteľnosti je lokalita, v ktorej sa nachádza a obývateľný stav nehnuteľnosti.
Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra