predaj rodinný dom Hlohovec, Šomodská

predaj rodinný dom Hlohovec, Šomodská

Popis nehnutelnosti

Re/Max najdoveryhodnejsia znacka 2017

predaj rodinný dom Hlohovec, Šomodská

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v tichej časti okresného mesta Hlohovec. Rodinný dom sa nachádza na rovinatom pozemku s rozlohou 366 m2, so šírkou cca 16 m a dĺžkou cca 23 m. Zastavaná plocha je 109 m2, úžitková plocha domu je 200 m2, záhrada má rozlohu 257 m2. Prístup k domu je po asfaltovej mestskej komunikácii. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete – elektrinu, vodu, zemný plyn a kanalizáciu.
Rodinný dom je dvojpodlažný, pod domom sa nachádza suterén, ktorý pozostáva z veľkej dvojgaráže, práčovne, kotolne, dielne a skladu. Z priestorov dvojgaráže je vstup do veľkej klenbovej pivnice. Nadzemné podlažia rodinného domu pozostávajú z predsiene, 6 priestranných izieb, kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom, 2 toaliet a 4 balkónov. Podlažia domu sú prepojené drevenými schodmi. Obvodové steny a vnútorné priečky sú zmiešanej konštrukcie, postavené sú z pálenej tehly a pórobetónových tvárnic. Rodinný dom prešiel rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zrekonštruovaná strecha vrátane klampiarskych prvkov, fasáda, vymenené boli okná, dvere, podlahy, elektrické a kúrenárske rozvody, kotol. Fasáda domu je realizovaná z brizolitu. Šikmá strecha je pokrytá plechovou krytinou, stropy miestností sú keramické, betónové. Okná a vchodové dvere sú plastové, interiérové dvere sú drevené. Podlahy obytných miestností sú laminátové plávajúce, podlahy v kuchyni, kúpeľni, toaletách a práčovni sú keramické, podlahy v garáži, dielni a sklade sú betónové. Ústredné vykurovanie domu je zabezpečené kotlom na zemný plyn, ohrev teplej úžitkovej vody je realizovaný plynovým zásobníkovým ohrievačom v kombinácii s elektrickým zásobníkovým ohrievačom. V dome sú urobené kovové rozvody vody, elektrická inštalácia je 240/400 V.
Prístupový chodník k rodinnému je vydláždený keramickou dlažbou, vjazd do garáže je realizovaný zo zámkovej dlažby. V predzáhradke a záhrade sa nachádzajú okrasné dreviny.
V meste Hlohovec sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchody, supermarkety, reštaurácie, úrady, školy, škôlky, pošta, zdravotnícke zariadenia, zariadenia sociálnych služieb, športoviská.
Cena: 136.000 Eur

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Martin Németh
Ing. Martin Németh