predaj rodinný dom Hodruša-Hámre

predaj rodinný dom Hodruša-Hámre

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Hodruša-Hámre

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zariadenú chalupu v Štiavnických vrchoch, v rekreačnej oblasti Hodruša Hámre, okres Žarnovica. Chalupa, pôvodne banícky dom, má viac ako 200 rokov. Poloha chalupy zabezpečuje absolútne súkromie s nádherným výhľadom. Veľmi pekná horská lokalita je predurčená na oddych, turistiku a rekreáciu.
Chalupa je na liste vlastníctva vedená ako rodinný dom.
Chalupa sa nachádza na mierne svahovitom pozemku s rozlohou 660 m2. Zastavaná plocha je 299 m2, úžitková plocha je 80 m2, záhrada má rozlohu 361 m2. Prístup k domu je po lesnom chodníku. Chalupa prešla pred štyrmi rokmi rekonštrukciou (strecha, krov, podbitie, klampiarske prvky, elektrická prípojka, vonkajšie omietky, podlahy, dlažby).
Rodinný dom je jednopodlažný. Konštrukčne sa jedná o čiastočne kamennú stavbu v kombinácii s nepálenou tehlou (valky). Strecha chalupy bola pred štyrmi rokmi kompletne vymenená, vrátane nového krovu a klampiarskych prvkov. Sedlová strecha je pokrytá plechovou krytinou, stropy miestností sú drevené, trámové. Okná a dvere sú drevené. Podlahy obytných miestností sú drevené, podlahy v kuchyni a kúpeľni sú keramické. Kúrenie je zabezpečené pôvodnou pecou, krbovou vložkou a elektrickými konvektormi. Rodinný dom má vybudovanú novú elektrickú prípojku 230 V.
Dispozičné riešenie : vstupná chodba, kuchyňa, obývačka s krbom, spálňa, kúpeľňa.
Vybavenie kúpeľne: sprchový kút, umývadlo, WC
Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, pôvodná pec, chladnička, mikrovlnná rúra.
Pri chalupe je vybudovaný veľký altánok s ohniskom.
Okolie: v blízkosti sa nachádza nový penzión s wellnesom, ranč, lyžiarske stredisko Ski Centrum Salamandra, jazerá - tajchy, Štiavnické vrchy, Banská Štiavnica (6 km), Vodný Raj vo Vyhniach, Sklené Teplice.
Cena: 52.000 Eur

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Martin Németh
Ing. Martin Németh