predaj rodinný dom Šurianky

predaj rodinný dom Šurianky

Popis nehnutelnosti

predaj rodinný dom Šurianky

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v obci Šurianky, časť Perkovce, ktorá je vzdialená len 14 km od krajského mesta Nitra. Rozostavaný rodinný dom je v štádiu ukončenej hrubej stavby. Nachádza sa na 16,8 árovom rovinatom pozemku so šírkou 24 m a dĺžkou 70 m. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa a elektrická prípojka 400 V. Prístup k domu je po asfaltovej obecnej komunikácii, v telese ktorej sa nachádza obecný vodovod a plynovod. Nakoľko obec nemá vybudovanú kanalizáciu, odpad bude potrebné odvádzať do vodotesnej žumpy. Rodinný dom je jednopodlažný, nie je podpivničený, zastavaná plocha je 93 m2. Obvodové steny a vnútorné priečky sú postavené z pálenej tehly a pórobetónových tvárnic Ytong. Valbová strecha je pokrytá plechovou strešnou krytinou, stropy miestností sú drevené trámové. Okná sú plastové s izolačným trojsklom, sieťkami proti hmyzu a interiérovými žalúziami. Vchodové dvere sú plastové. V celom dome je urobená príprava na elektrickú inštaláciu, v cene domu je elektroinštalačný materiál (zásuvky, vypínače). Pri stavbe domu sa uvažovalo s vykurovaním stropnými sálavými infrapanelmi v kombinácii s krbovou pecou.
Rodinný dom pozostáva z 3 izieb, kuchyne, kúpeľne, toalety, komory a zádveria, z ktorého je prístup do podkrovia.
V obci Šurianky vzdialenej 3 km, sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – obchod s potravinami, reštaurácia, škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko.
Cena: 64.500 Eur

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Kontaktujte makléra

Ing. Martin Németh
Ing. Martin Németh